Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Schudnime raz a navždy!

Príspevok v téme: Schudnime raz a navždy!
suzen_

CHCETE SA K NAM PRIDAT A SCHUDNUT KONECNE RAZ A NAVZDY? TAK NAPISTE:
-vek
-vysku
-zaciatocnu vahu
-ciel ktory chcete dosiahnut
-miery(pas, boky, zadok, stehna)
A PRIDJTE SA K NAM =)

KAZDY DEN SI NAPISEME JEDALNICEK, PODPORUJEME SA, PISEME SI RECEPTY, RADIME SI...KAZDY PIATOK SA VAZIME A NAHLASUJEME VAHU. RAZ DO MESIACA SA MERIAME.

------------------------------
Zaujímavý článok na tému "Prečo raňajkovať?" www.zdravie.sk

lilly_

suzen dakujem ze si ma pridala na blog:)akurat som tam dala jeden recept zo svojej knihy clankov o chudnuti,tak ak by ste chceli mozem pridat aj viac,len vas tym nechcem "zasypavat":)
a este nieco:dnes som sa vazila a mam menej,takze sa veeelmi tesim:)do piatku snad este zide:)

moniqa87

ale ja uz idem babenky, vypinam pc, hodim si veci do tasky a lahnem... k telke, mam teraz taku dobre prevetranu hlavu, citim sa dobe z pohybu sa zacinam tesit a zacina byt mojou potrebou, a tak uz nebudem cumiet do pc, majte sa krasne moje, dobru nocku... fakt je mi skvele :-)))

moniqa87

tie jedny cvo som najprv dala som zadala zle, kvoli tym bodkam by nefungovali, su este raz prepisane, takze to je uz vsetko...

suzen_

mm
este mi neprisiel =( do prdky..co mi nechodia maily??ale kocky co mi posielali bez problemov prisli..a aky mas ty mail?skusim ti napisat moj druhy a skusis mi t poslat tam?

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Schudnime raz a navždy! - Fórum - ZDRAVIE.sk