Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Schudnime raz a navždy!

Príspevok v téme: Schudnime raz a navždy!
suzen_

CHCETE SA K NAM PRIDAT A SCHUDNUT KONECNE RAZ A NAVZDY? TAK NAPISTE:
-vek
-vysku
-zaciatocnu vahu
-ciel ktory chcete dosiahnut
-miery(pas, boky, zadok, stehna)
A PRIDJTE SA K NAM =)

KAZDY DEN SI NAPISEME JEDALNICEK, PODPORUJEME SA, PISEME SI RECEPTY, RADIME SI...KAZDY PIATOK SA VAZIME A NAHLASUJEME VAHU. RAZ DO MESIACA SA MERIAME.

------------------------------
Zaujímavý článok na tému "Prečo raňajkovať?" www.zdravie.sk

suzen_

moni

napis linky tych cvickov co si hovorila..vsetky taketo veci co chcete zmenit pridat tak mi to piste do co vylepsit/odkazy..tak aj ty moni prosim mi to tam napis

mmenoir

no baby uz som tu... to bol zas den... do piatej skola, celu noc som nespala ani sekundu, padam vycerpanim :(

no komu mozem poslat na aku adresu fotku mojho ksichtiku?:D a link na stranku ci blog poprosiiim

moniqa87

lilly, urcite to pojde... aj bez fotky myslim...
inak aj mna to napadlo najprv, ze nebola by som moc stastna, keby ma niekto spoznal... hlavne taki co ma moc v laske nemaju... lebo taki ludia byvaju hnusni, ale nakoniec som si povedala: ved to nemienim vzdat a ked to zvladnem aspon mi budu zavidiet aky skvely sposob som si na to vybrala :-))))
ale u teba je to lilly asi ine... no skoda...

lilly_

moniqa ma pravdu..nie zeby som sa potrebovala skryvat,ale nechcela by som aby niekto z rodiny alebo priatelia vedeli,ze sa snazim zmenit svoju zivotospravu..uz aj tak ma vacsina povazuje za sialenca posadnuteho zdravou stravou a cvicenim a kedysi som naozaj to chudnutie trochu prehnala,uz je ten radikalizmus:)sice za mnou,no nechcem opat pocuvat vycitky..ak nechces suzen tak ma tam nemusis pridavat,ale rada by som aj nadalej prispievala ci uz sem alebo na blog

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Schudnime raz a navždy! - Fórum - ZDRAVIE.sk