Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Schudnime raz a navždy!

Príspevok v téme: Schudnime raz a navždy!
suzen_

CHCETE SA K NAM PRIDAT A SCHUDNUT KONECNE RAZ A NAVZDY? TAK NAPISTE:
-vek
-vysku
-zaciatocnu vahu
-ciel ktory chcete dosiahnut
-miery(pas, boky, zadok, stehna)
A PRIDJTE SA K NAM =)

KAZDY DEN SI NAPISEME JEDALNICEK, PODPORUJEME SA, PISEME SI RECEPTY, RADIME SI...KAZDY PIATOK SA VAZIME A NAHLASUJEME VAHU. RAZ DO MESIACA SA MERIAME.

------------------------------
Zaujímavý článok na tému "Prečo raňajkovať?" www.zdravie.sk

for_4

ahojte, suzen, rada by som zmenila fotecku, ale zatial tam nechaj tu aku mam, mam kooopu roboty, nemam pri sebe ani svoj PC s fotkami. Neviem ci sa k tomu vobec tento tyzden dostanem, musim toho vela stihnut a stvrtok uz odchadzam na dovolenku. Ale ked sa bude dat nakuknem sem a aj na nasu stranku. Inak som zato, zeby sme tam mali pristup len my. Stranka by mohla byt na heslo, ktore by sme pripadnym dalsim zaujemcom posielali mailom.
Jedalnicek by mohol byt v akomsi tabulkovom systeme, kazda by sme mali vlastnu tabulku, s menom a denne by sme zapisovali co sme jedli.

moniqa87

caute kocky moje, blog je uuuuzasny...
ja by som mala taky navrh...
co sa tyka tych jedalnickov a aj receptov, ze by si tam suzen mohla dat akoze este kazdej meno a kazdy si do svojho bude zapisovat jedalnicek a aj recepty... by sme potom hladaly recepty, ze ktora co robieva a tak, bolo by to penke, keby sme vedeli od koho to mame...
no dnesok uz lepsie... inak dalo mi dost roboty vas precitat...
r: musli s mliekom
d: posledna pomarancomandarinka
o: nejake divne rizoto v skole (som zvyknuta na to, ze u nas v skole varia dobre a toto som si dala ako zdrave jedlo... ale bola tam nejaka divna ryza ci co to bolo... ani som to velmi nedojedla... ble)
ol: activia biela sladka
v: prazenica s tuniakom... a asi nieco este k tomu...
babeny, faaaakt, skvele, dnes uz idem cvicit, lebo vcera som mala aj depku z toho, ze som nemala cas ani cvicit...

suzen_

noo hej hej to bude treba mne poslat..to je ta nevyhoda blogu...tak mi teeda posli nech tam mozem dat aj s nayvom fotky

zabicka1611

a suzi - ten blog sa mi neskutocne paci..parada..len do tej sekcie co su fotky pritelov, maznacikov a taaak..tie treba tebe posielat vsak?? hmm...no tak poslem daku :)) nech je sranda :)

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Schudnime raz a navždy! - Fórum - ZDRAVIE.sk