Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Schudnime raz a navždy!

Príspevok v téme: Schudnime raz a navždy!
suzen_

CHCETE SA K NAM PRIDAT A SCHUDNUT KONECNE RAZ A NAVZDY? TAK NAPISTE:
-vek
-vysku
-zaciatocnu vahu
-ciel ktory chcete dosiahnut
-miery(pas, boky, zadok, stehna)
A PRIDJTE SA K NAM =)

KAZDY DEN SI NAPISEME JEDALNICEK, PODPORUJEME SA, PISEME SI RECEPTY, RADIME SI...KAZDY PIATOK SA VAZIME A NAHLASUJEME VAHU. RAZ DO MESIACA SA MERIAME.

------------------------------
Zaujímavý článok na tému "Prečo raňajkovať?" www.zdravie.sk

zabicka1611

anddy - neboj to pojde dolu!! :) ja si vecer pred telkou dam zopar cvikov a hotovo...ked pozeram pri tom telku tak to ani nevnimam!! :)

anddy

cavte babule takze dnes som sa konecne donutila zase cvicit.cvicila som taebo podla netu a poviem vam taka spotena som uz dlho nebola,tak budem musiet lepsie bojovat ako do teraz aby sa to zase posunulo dolu,

nathalia123

suzen, moj mail na azete je n_a_t_h_a_l_i_a@azet.sk -to len keby ti prislo nieco z takeho mailu, dufam, ze mi to uz dnes prejde, posielala som ti dve take nepodarene fotky, no skusim sa este odfotit a urcite poslem.

suzen_

no takze kocky poposielajte mi tie vase fotky aby som to tam mohl dat..aby vam tm bola dobre vidiet tvar..

a ked chcete poslite mi aj fotky do spolocneho albumu od koho/nazov fotky...

ked mate nejake napady, kritiku, zmeny na stranke tak napiste komentar do rubriky v menu co vylepsit...vecer precitam a dorobim..

utekam ja na nakup..krasny dnicek =)

a dufam ze sa vsetkym bude stranka pacit ked uz bde uplne tip top =)

nathalia123

skoda, ze to ide vsetko len ako komentare.. niektore ti budeme musiet asi posielat, aby sa dali komentovat..:o)

suzen_

pozrite album..fotky ostatne =)

rozdelit neviem ci by to islo..ale budem to pisat tak ako je to na tej mojej fotke..co poviete(od hoko/nazov)

nathalia123

a mozno by aj nebolo uplne od veci, keby sme pre vacsiu inspiraciu pisali k jedalnickom aj co sme ten ktory den cvicili, pripadne necvicili, nech sa mozme na konci tyzdna napriklad kriticky pozriet, ze "hej ty moc necvicis, mala by si pridat":-D a tak.. hm?:)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Schudnime raz a navždy! - Fórum - ZDRAVIE.sk