Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Schudnime raz a navždy!

Príspevok v téme: Schudnime raz a navždy!
suzen_

CHCETE SA K NAM PRIDAT A SCHUDNUT KONECNE RAZ A NAVZDY? TAK NAPISTE:
-vek
-vysku
-zaciatocnu vahu
-ciel ktory chcete dosiahnut
-miery(pas, boky, zadok, stehna)
A PRIDJTE SA K NAM =)

KAZDY DEN SI NAPISEME JEDALNICEK, PODPORUJEME SA, PISEME SI RECEPTY, RADIME SI...KAZDY PIATOK SA VAZIME A NAHLASUJEME VAHU. RAZ DO MESIACA SA MERIAME.

------------------------------
Zaujímavý článok na tému "Prečo raňajkovať?" www.zdravie.sk

suzen_

kocandy to som len skusobne robila ze ako to bude vyzerat..a fotecky som dala narychlo..kazda mi poslite fotecku na babenko666@azet.sk ktoru chcete mat =)

zajtra sa s tym pohram..a este poriadne pokukam..aby sme to mali tip top a aby sa tam dalo aj prispievat a vsseeetko =)

moniqa87

ja viem, ale to asi tie moje bliziace sa kramy, cely den v skole, 3 vyrazky, stresujuca pisomka... aaaach... bolo toho na mna asi dnes moc... a nic nestiiiiiham... pondelky su u mna strasne... lebo som v skole od rana do vecera... nezastavim sa a aj tak nestiham a ked sa do toho pridaju este bliziace sa kramy, vyrazky a neblahy pocit z dnesnej stravy... asi ma chapes... sak zajtra bude lepsie... dufam

whee_ee

moni, a preco to beries tak negativne preboha?? ved si sa neprezrala ani nic, ved neblbni, lebo za chvilu nebudes pisat sem ale do ppp sekcie:))) ved moja, neboj nic, predtym si jedla urcite viac a nepribrala si 100kilo za den, ved nevymyslaj.. :) dolezity je optimizmus

moniqa87

jeeeej, caute baby, po celom dni v skole som az teraz doma, hruuuuuuza... ako ste sa tu rozkecali, mala som co robit to vsetko precitat... ale dnes som to baby posrala a co je vtipne, tak vobec nie vedome, som si to uvedomila az potom, ze co som si dala na olovrant nebol vobec dobry napad... ach, ja truhlik
r: mliecna ryza
d: 2 mandarinkopomarance
o: neviam ani poriadne aka to bola polievka a dva kusky pizze (v skole, bolo to oznacene ako zdrave jedlo, ale asi som to nemala vsetko zjest, neviem :-()
ol: mliecna ryza (a je to tu, najprv sa mi to zdal dobry napad, lebo sak to je v tegliku a nerosype sa mi to po ceste do skoly... aaale... az okolo siestej ked som uz skoncila v skole, mi doslo, ze v tom vlastne bola ryza a ze to vlastne vobec nebol dobry napad, ked som to mala uz na ranajky :-()
v: dve rajciny (aspon nieco som dnes nedosrala)
no, ziadna slava a citim sa z toho teraz fakt na nic, ziaden elan vo mne, ako keby som aspon 10kg mala do zajtra pribrat.... ach... inak ten blog je skvely...
suzen preposlem ti foto...

anddy

bambu ja by som potrebovala dobre nakopnut aby som sa viac donutila cvicit,lebo teraz ked pridem z roboty,tak idem hned z malu von a tam som az do vecera a potom sa my uz nechce,budem musiet zacat cvicit aspobn na dvore aspon skakat cez svihadlo,alebo neako sa hybat

bambulos

anddy ide to pomaly ale ide, uz som si zvykla ze to ide pomalycky ale hlavne ze ide no nie, ale citala som ze za to moze aj mesiac, ked mesiac ubuda je v nove aj nase telo sa lahsie zbavuje kg ale ked mesiac nabera na sebe tak potom aj nase telo sa roztahuje a kg pribudaju, cize dva tyzdne je to tak ze ta vaha ide dolu a dva tyzdne nie takze asi to tak musi byt :-)
no babenky ale aj ja by som rada zmenila to foto :-)) xixi

for_4

ja som sa tiez suzen hned hovorila, ze mi musi zmenit foto:-))ale nebojte, je to len skusobne a suzen hlada nieco lepsie.

lilly_

tak sumar dnesneho dna:
r:jogurt,kusok ovsenych vlociek,kusok makovnika
d:pomaranc
o:2 cerealne rozky,paradajka
o:activia jogurt
v:asi uz nebude
+bola som sa korculovat

dnes som celkom spokojna az na ten obed,mohla som si radsej dat viac zeleninky namiesto toho druheho cerealneho rozka

Textová Inzercia

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Schudnime raz a navždy! - Fórum - ZDRAVIE.sk