Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Schudnime raz a navždy!

Príspevok v téme: Schudnime raz a navždy!
suzen_

CHCETE SA K NAM PRIDAT A SCHUDNUT KONECNE RAZ A NAVZDY? TAK NAPISTE:
-vek
-vysku
-zaciatocnu vahu
-ciel ktory chcete dosiahnut
-miery(pas, boky, zadok, stehna)
A PRIDJTE SA K NAM =)

KAZDY DEN SI NAPISEME JEDALNICEK, PODPORUJEME SA, PISEME SI RECEPTY, RADIME SI...KAZDY PIATOK SA VAZIME A NAHLASUJEME VAHU. RAZ DO MESIACA SA MERIAME.

------------------------------
Zaujímavý článok na tému "Prečo raňajkovať?" www.zdravie.sk

bambulos

ahojte babenky, jeeeeeeeeeeeeeeej ake pekne ste vymysleli super :-), take prehladneeeeeeeee parada, tak ja som dnes papala
R vlocky mlieko med, tradicne
D polku acidka
O zemiaky plnene masko
V cottage syr paradajka sunka
ale cez vikend som papala sladkosti co sa ukazalo aj dnes na vahe, takze bojujeme dalej:-)

for_4

ne:-))len nechcem zas aby si nad tym stravila cely den na ukor tvojich povinnosti:-)))teda...vies ako to myslim. Ja by som vsak na to nemala cas, ale rada pomozem kedy daco

suzen_

no ved tak som sa to snazila spravit ale neslo to..nie kazdom to tak ide..uz som zalozila na tom blog.cz a idem pokukat =)

dufam ze sa vam bude pacit =)

whee_ee

oki, suzen, ale nerucim, ale videla som par blogov z tej stranky a zdalo sa mi ze to tam ide:)) potom ti na azet poslem foto

for_4

no presne tak som to myslela,ze po boku by boli sekcie, ako je to napr aj tu na zdravi. Jaj, mne to tu stale vypadava:-((

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Schudnime raz a navždy! - Fórum - ZDRAVIE.sk