Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Schudnime raz a navždy!

Príspevok v téme: Schudnime raz a navždy!
suzen_

CHCETE SA K NAM PRIDAT A SCHUDNUT KONECNE RAZ A NAVZDY? TAK NAPISTE:
-vek
-vysku
-zaciatocnu vahu
-ciel ktory chcete dosiahnut
-miery(pas, boky, zadok, stehna)
A PRIDJTE SA K NAM =)

KAZDY DEN SI NAPISEME JEDALNICEK, PODPORUJEME SA, PISEME SI RECEPTY, RADIME SI...KAZDY PIATOK SA VAZIME A NAHLASUJEME VAHU. RAZ DO MESIACA SA MERIAME.

------------------------------
Zaujímavý článok na tému "Prečo raňajkovať?" www.zdravie.sk

suzen_

noo ved praveze to mi tam nejde urobit ..

ja som chcela aby po bokoch boli temy napriklad bojovnicky,tabulky, clanky o chudnuti, obrazky, recepty a ze ked na to kliknes tak sa ti to otvori lenze hen tam na tom blogu o nejde tak spravit..a hlavne diskusia

preto hladam nejaky kde by sa to dalo..

a co sa tyka foteciek to som rychlo postahovala len tak naoko kazda si da aku chce ´0

for_4

to neni to zle suzen, ale myslim, ze mi musis zmenit fotecku:-)))) a da sa tam aj nejak chatovat alebo co? Pridavat nejake clanky?

suzen_

no tak nieco som zacala ale je to na hovno cele pretoze mi tam nejde robit jak by som chcela..musim pohaldat nejaky iny..kde by to islo trosku inak spravit..

ja som raz mala zalozeny ale do prdky neviem uz na jakej stranke to bolo =(

for_4

ahoj anddy, ja som navrhla, ci si nespravime vlastnu stranku s receptikmi, uspechmi, radami,pokecom vo forme blogu. Suzen, Lenula, a vidim ze aj whee_ee su za. Ty co na to hovoris?

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.