Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Schudnime raz a navždy!

Príspevok v téme: Schudnime raz a navždy!
suzen_

CHCETE SA K NAM PRIDAT A SCHUDNUT KONECNE RAZ A NAVZDY? TAK NAPISTE:
-vek
-vysku
-zaciatocnu vahu
-ciel ktory chcete dosiahnut
-miery(pas, boky, zadok, stehna)
A PRIDJTE SA K NAM =)

KAZDY DEN SI NAPISEME JEDALNICEK, PODPORUJEME SA, PISEME SI RECEPTY, RADIME SI...KAZDY PIATOK SA VAZIME A NAHLASUJEME VAHU. RAZ DO MESIACA SA MERIAME.

------------------------------
Zaujímavý článok na tému "Prečo raňajkovať?" www.zdravie.sk

lenula

no ako som sa odstahovala, mam to daleko.... a doma ma to bavi, mne to nevadi, ze cvicim sama doma. mam taku svoju posilnovnu, mam tam telku, dvd, boxovacie vrece, orbitrek, lavicku na brusaky... takze v poho... len teraz ked sa motkam okolo domu skoro do tmy, tak som leniva ist cvicit :o))

nathalia123

aj ja mam alergiu, ale asi skusim cosi s tym behom poriesit, vraj je to velmi zdrave.. a leni, preco ty vlastne na to taebo niekam nechodis, preco cvicis len doma?

lenula

no ja co sa tyka behu, ako som zacala, som aj skoncila... alergia nepusti, som skoro umrela...radsej si ja budem cvickat doma taebo :o)))

nathalia123

no to neviem, ja si radsej domov take ako majonezy nekupujem, aby som nahodou na to nedostala chut, ani neviem aky je v tom rozdiel- light, normalna... ale co tak skusit do toho nie biely jogurt, ten ani mne moc neberie, ale kyslu smotanu, hm?? tu mam napriklad ja osobne velmi rada.:)

suzen_

co sa tyka blogu kocandy na jednom uz pracujem..je to zatial taky skusobny..a ked nieco porobim sa dohodneme co zmenit..doplnit..dorobit..alebo sa zalozi novy..=)

lilly_

fiha sa to tu nejako rozbehlo:)
ja zatial iba:
r:jogurt,kusok vlociek,kusok makovnika
d:pomaranc

a co sa tyka blogu da sa aj na estranky a myslim,ze sa za to neplati

lenula

natali ten salat je super. ja si idem aj dnes nejaky urobkat. mam redkovku, kapustu, uhorku...dam si tam vajcko, sunku a bude papinko :o)) len ja mam ten problem, ze ako dresing mi jogurt moc neberie... ale ta majolenka light mi neublizi, ci ano?

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Schudnime raz a navždy! - Fórum - ZDRAVIE.sk