Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Schudnime raz a navždy!

Príspevok v téme: Schudnime raz a navždy!
suzen_

CHCETE SA K NAM PRIDAT A SCHUDNUT KONECNE RAZ A NAVZDY? TAK NAPISTE:
-vek
-vysku
-zaciatocnu vahu
-ciel ktory chcete dosiahnut
-miery(pas, boky, zadok, stehna)
A PRIDJTE SA K NAM =)

KAZDY DEN SI NAPISEME JEDALNICEK, PODPORUJEME SA, PISEME SI RECEPTY, RADIME SI...KAZDY PIATOK SA VAZIME A NAHLASUJEME VAHU. RAZ DO MESIACA SA MERIAME.

------------------------------
Zaujímavý článok na tému "Prečo raňajkovať?" www.zdravie.sk

nathalia123

ahojte dievcata.:)
leni, dik za ten salat, aj som ti chcela napisat, nech mi ho posles, lebo ten od monci mal uspech, tak ked sa doje skusim dalsi. mna tie salaty nebavia vymyslat, ale ked uz mi niekto podsunie recept, tak ho rada spravim.:-)

citam, ze blog- to je super napad, ak chces suzen, tak skus aj na sme-cko kuknut, aj tam sa da..

mmenoir

cauko baby... tak som spat v skole, strasne sa mi sem nechcelo a caka ma uz tradicny tyzden na intraku...

ranajkovala som kakao, kava, dve hrianky.

obed som absolvovala teraz - salat hlavnkovy, kuracie prsia a dezzert mliecna ryza (jo, hanba mi).

inak mi je dnes dost cudne, som taka nesustredena po dvojtyzdnovom volne, vobec sa mi nechce sustredit sa na hodinach a to makam az do piatej, ach jo :/

zabicka1611

ahojte kočky..dnes akoze nenormalne nic nestiham..od rana som bola v meste..akurat co som ranajky mala a desiata nic :(( obed si idem dat teraz...a som maximalne vytazena z nakupov :DD fuu..ale stalo to za to :) a vy ako pokracujete??

suzen_

ved ja urobim len taky skusobny a potom ked dojdu kocky sa dohodneme na nazve a na vsetkom =)

a spravy sa novy =)

chem len vyskusat a trosku sa naucit s tym robit

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Schudnime raz a navždy! - Fórum - ZDRAVIE.sk