Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Schudnime raz a navždy!

Príspevok v téme: Schudnime raz a navždy!
suzen_

CHCETE SA K NAM PRIDAT A SCHUDNUT KONECNE RAZ A NAVZDY? TAK NAPISTE:
-vek
-vysku
-zaciatocnu vahu
-ciel ktory chcete dosiahnut
-miery(pas, boky, zadok, stehna)
A PRIDJTE SA K NAM =)

KAZDY DEN SI NAPISEME JEDALNICEK, PODPORUJEME SA, PISEME SI RECEPTY, RADIME SI...KAZDY PIATOK SA VAZIME A NAHLASUJEME VAHU. RAZ DO MESIACA SA MERIAME.

------------------------------
Zaujímavý článok na tému "Prečo raňajkovať?" www.zdravie.sk

for_4

suzen zabijak?:-)))))
Inak nebolo by zle mat vlastnu stranku, uz to tu niekto tusim spominal. Mohli by sme si tam aj fotky, tabulka by sa robila tam, kazda by mohla mat svoj jedalnicek, kt by denne obnovovala, nejaky ten pokec, receptiky, cviky...

suzen_

ked neuvidim u kazdej z vas kilo dole do dalsieho piatka..tak to sa uz naserem =D

to este len uvidite jaka tu bude suzen =DDDD

suzen_

for
ja som kludnaa =)))xixi

len vies chcem aby kazda z nas si napisala na papier alebo do PC svoju vahu a ciel..rozpisala si miery a odfotila sa..nech sa na to pozre a urobi si plan co preto urobit aby to zmenila..

mne osobne to strasne pomaha..spravim si tabulku jake mam miery a vahu co papam a mam prehlad

ked uz budme modelky tak kludne..ale nevracajme sa stale a stale na zaciatok..

suzen_

ale preco si to sladke odopieras?

potom ta pochyti taka zravost ze zjes aj stol doma..na co to je dobre..tak dam si keksik na desaitu k jablcku napriklad a hotovo!

for_4

Suzen, kluuud, lebo sa ta zacnem bat:-)))) Ale nie, vies Lenul, aj mne sa obcas nechce, myslim, ze to nema vyznam,lebo ti kila idu len veeelmi pomaly, ale zase isto. Ja som tiez zanedbavala cvicenie, aj vikend som mala vselijaky cudny, ale pokracujeme predsa dalej.

lenula

viem, viem, viem.....
zhlboka sa nadychnem a dufam, ze od dnes mi nepride nic do cesty a budem cvicit vtedy ked mam a papat co mam :o)))
boze min.tyzden som skoro cely nedala sladke do huby....vrrrrr

suzen_

UZ V TEJTO TEME NECHCEM VIDIET FNUKANIE, VZDAVANIE SA A VYHOVARANIE!!!

DNI SA ZO DNA NA DEN OTEPLUJU A KAZDA MAME PRED SEBOU DANNY CIEL KTORY CHCEME DOSIAHNUT!NO NIE?TAK SI UZ PRESTANMNE HOVORIT CO MUSIM UROBIT A CO UROBIM ALE UZ TO ZACNIME ROBIT!

JASNEEE?

suzen_

a dost!!!!!!!

kde je ta lenka plna optimizmu a chuti vyhrat nad kilami?

napis si plan!
napis si od pondelka do piatka co budes papat, kolko budes pit, kolko a co budes cvicit!napis si casy kedy to budes robit..vytlac si to a prilep si to na chladnicku alebo niekam..aby si to mala stale na ociach..

lenula

ved aj to cvicenie...teraz som mala zasa menzes, tak sa nedalo, lebo ja som z tych nestastnicok, co su 3 dni v bolestiach, kam sa to trosku uvolni...pred tym som zasa necvicila, lebo som mala zimnicu a horucku, cvicila som mozno 1xza tyzden...potom sa na seba hnevam, aka som blba...
klamem samu seba...

suzen_

jeeezisi mooje a co ked si si dala?ved to je nic..na desiatu si kludne mozes dat..ale samozrejme nie kazdy den..

chcelo by to asi zmenu..skus ine cvicenie alebo recepty co ta budu bavit a chutit ti..kup si tricenko na rozveselenie..urcite niesi na jednom mieste..a uvidis aka budes milo prekvapena ked sa pomerias..

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Schudnime raz a navždy! - Fórum - ZDRAVIE.sk