Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Schudnime raz a navždy!

Príspevok v téme: Schudnime raz a navždy!
suzen_

CHCETE SA K NAM PRIDAT A SCHUDNUT KONECNE RAZ A NAVZDY? TAK NAPISTE:
-vek
-vysku
-zaciatocnu vahu
-ciel ktory chcete dosiahnut
-miery(pas, boky, zadok, stehna)
A PRIDJTE SA K NAM =)

KAZDY DEN SI NAPISEME JEDALNICEK, PODPORUJEME SA, PISEME SI RECEPTY, RADIME SI...KAZDY PIATOK SA VAZIME A NAHLASUJEME VAHU. RAZ DO MESIACA SA MERIAME.

------------------------------
Zaujímavý článok na tému "Prečo raňajkovať?" www.zdravie.sk

ellika

sosaso:tak ja som sa nepytala na kolko rokov pripadam ale chcela som poradit ako schudnut..s tou komunikaciou mas pravdu ale mne to trosku robi problem pisat po slovensky..

sosaso

ellika, ja už nemám na teba slov.. to je taký strašný problém trochu si popozerať zopár týchto tém o chudnutí? Veď v každej sa v podstate píše to isté.. myslíš, že sa to niekomu chce stále opakovať ako papagáj donekonečna?

..nechcem ťa urážať, ale tvojim spôsobom komunikácie a rozmýšľania mi pripadáš na 15 a nie 21..

suzen_

ja som schudla pomaly z vahy 73.5 na 57 a vahu si od aprila tohto roka drzim...

ale ked sa das na nieco nezmyselne s cim schudnes 5 kg extra rychlostou tak nepocitaj s tym ze sa ti to podari s tym jedalnickom co si spominala...

toz z mojej strany vsetko

suzen_

ellika
a to ma aky vyznam suuurne schudnut ked hned vsetko priberies naspat???

no ale takymto sposobom ti o urcite pomoze aku temu si si zalozila aby ja na ranajky papam len suchar a cajik,obed snazim sa len yeleninku sem-tam mesko,obcas aj cestovinu ale ozaj len malicko.a vecera vobec alebo jablcko.myslite ze sa mi podari zhodit 3kilecka za mesiac?

ale asi ta omrzelo ze mas menstruaciu, nechty a este aj vlasy...

neuraz sa ale kolko mas rokov???preco si nieco nenastudujes o chudnuti nie nachvilu ale natrvalo??? a to nie dietami, nezmyslenymi tabletkami ale trvalou zmenou zivotospravy????

suzen_

pavlus prestan!

povedali sme si ze nebudeme pozerat na to ze kolko sme pribrali..ale ideme od tej vahy aka ukazuje!!!

tak ziadne take ze nebudes sem ani pisat miery a tak...

vsetky co maju zaujem sa znovu do toho pustit tak chcem vidiet v pondelok miery a vahu ..spravime tabulku a ide sa!

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Schudnime raz a navždy! - Fórum - ZDRAVIE.sk