Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Schudnime raz a navždy!

Príspevok v téme: Schudnime raz a navždy!
suzen_

CHCETE SA K NAM PRIDAT A SCHUDNUT KONECNE RAZ A NAVZDY? TAK NAPISTE:
-vek
-vysku
-zaciatocnu vahu
-ciel ktory chcete dosiahnut
-miery(pas, boky, zadok, stehna)
A PRIDJTE SA K NAM =)

KAZDY DEN SI NAPISEME JEDALNICEK, PODPORUJEME SA, PISEME SI RECEPTY, RADIME SI...KAZDY PIATOK SA VAZIME A NAHLASUJEME VAHU. RAZ DO MESIACA SA MERIAME.

------------------------------
Zaujímavý článok na tému "Prečo raňajkovať?" www.zdravie.sk

zabicka1611

moni - uz to tak vyzera :DD
R - sa mi dnes nechcelo vstavat po vcerajsej behacke :DD
D - musli susienky :))
O - mnaaam - dusene kuracie mäsko so sampionmi a s ryzou to budeee :))
Ol - jablcko
V - este neviem :DD

a dnes asi tiez 20 minut behu ako vcera..len s tym ze zajtra rano vstavam skor :DD

nathalia123

dobre ranko:) boze vonku je tak nadherne, az to cloveka taha do prirody:-))).

dnes:

r/d- ovsena kasa s kokosom, hrozienkami, medom a skoricou
o- jelitko so zemiakmi
o- asi jablko a kiwi
v- to este skutocne netusim, doplnim neskor, ale je dost pravdepodobne, ze vyskusam moncin salatik.:)

baby dnes si idem davat hennu na vlasky, tak som zvedava, co to povie, drzte prst. zatial krasny dnik.:-)

whee_ee

ahojte babulky, no mne vaha stoji, ale povedala som si, ze mam 10 tyzdnov na porazenie 5 kil, tak preco by som to nedokazala??:) mozno ze vaha nejde kvoli mojmu negativnemu postoju poslednych dni, pretoze psychika je silna vec:))... no, idem prec, ideme s ocinom na bicykel, chichi:))

r:miska musli s mliekom
zvysok este neviem, napisem:)))

moniqa87

dobre ranko slecny...
r: mliecna ryza skosicova (muller)
d: pomaranc/mandarinka (ani panboh sa v tom ovoci nevyzna, male je to ako mandarinka, ale ked to supem, je to jak pomaranc)
o: maso na sampinonoch + pecene zemiaky a trocha polievky
ol: salatik
v: salatik s tuniakom
pojdem si aj hned teraz rano zacvicit,lebo sa potrebujem ucit na zajtrajsi zapocet, tak nech stale nemyslim na to ako nestiham ;-)

mmenoir

bry vecer, ja som dnes papala:

R: cerealie, kava + platok briosky... :)
O: cestoviny so sunkou
O: tvaroh s kakaom
V: dusena zelenina (paradajka + platky cukiny) poliata trochou olivoveho oleja, sunka, hrianka.

ta vecera bola nenormalne dobra :)

lilly_

zabicka to s tou zmrzlinou je super..skusim to tak nabuduci tyzden..ak sa mi podari neprejest sa tak si v nedelu dam dva kopceky zmrzlinky alebo nanuk..ja mam napriklad aj taky zosit,kde si lepim zaujimave clanky o chudnuti,recepty,cviky atd.aj ten mi celkom pomaha..len niekedy na mna pride nekontrolovatelna chut prejest sa a ked som nervozna alebo v strese tak to nezvladam

zabicka1611

vidis lilly..to by bolo fajn..daka odmena...hmmm...len aka :DD ja to mam tiez tak ako ty..teda mala som..nedokazala som vydrzat s dietou ani tyzden hoci som hrozne chcela bolo to silnejsie nez Ja!! treba porozmyslat co kedy budes papat a trebars ako odmenu si mozes dat zmrzlinku...aspon tak to robim ja...treba si len zvyknut..ja mam ako motivaciu v mobile obrazok chudej babenky (ako vyzera pred a po chudnuti!! a poviem si, ze ked to dokazala ona tak preco nie aj ja)!! :DD tiez mi pomahaju aj babenky na tomto fore...:)

Textová Inzercia

Zľavnené pobyty v Bardejovských kúpeľoch

Využite zľavy v mesiacoch január – marec na liečebné a relaxačné pobyty až do výšky 25%.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Schudnime raz a navždy! - Fórum - ZDRAVIE.sk