Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Schudnime raz a navždy!

Príspevok v téme: Schudnime raz a navždy!
suzen_

CHCETE SA K NAM PRIDAT A SCHUDNUT KONECNE RAZ A NAVZDY? TAK NAPISTE:
-vek
-vysku
-zaciatocnu vahu
-ciel ktory chcete dosiahnut
-miery(pas, boky, zadok, stehna)
A PRIDJTE SA K NAM =)

KAZDY DEN SI NAPISEME JEDALNICEK, PODPORUJEME SA, PISEME SI RECEPTY, RADIME SI...KAZDY PIATOK SA VAZIME A NAHLASUJEME VAHU. RAZ DO MESIACA SA MERIAME.

------------------------------
Zaujímavý článok na tému "Prečo raňajkovať?" www.zdravie.sk

lilly_

zabicka-ja som rozmyslala,ze by som si vytvorila nejaky odmenovaci system..za kazdy poctivo dodrzany tyzden sa v nedelu nejako odmenim..len este neviem cim..to s tymi cajmi som uz skusala,ale nie vzdy mi to pomoze..teraz popijam zeleny a zihlavovy,aby som aspon trochu zmiernila to nafuknutie

zabicka1611

lilly - ja ked dostanem riadne chute,tak si spravim caj alebo vypijem pohar vody nech ma trosku zasyti..alebo si kup do zasoby musli tycinku..ta je tiez celkom dobrou nahradou za sladkosti :)

lilly_

jaj baby ja som to dnes opat prehnala so sladkym a teraz som taka nafuknuta..neviem sa drzat viac ako 2 dni..citim sa ako obycajny slaboch..uz ma nebavi stale si hovorit ved od zajtra,od pondelka..mam pocit,ze vy mate vsetky taku pevnu volu a jedine ja sa nedokazem krotit:{neviete mi nejako poradit?naozaj velmi chcem schudnut a dostat sa do polky juna na vahu aku som mala minule leto,ale takymto stylom neschudnem ani 100 gramov

zabicka1611

moni - zeleny caj je super..aj ja ho pijem a straaasne rada...a podla mna je jedno ci je sypany alebo v sackoch..ja som jeden dostala baleny v sackoch a bol vyborny a tiez su super ked ich mas kombinovane!! napr. zeleny caj s pomarancom, alebo so zazvorom je tiez super...ale vela zalezi aj od vyrobcu..lebo nie vsetky chutia rovnako :))

moniqa87

inak baby, mate nejake skusenosti so zelenym cajom pri chudnuti? ale nemyslim sackovy, ale sypany... pocula som nan chvaly ohladom chudnutia a kedze ho mam rada, tak si budem robit jeden asi kazdy den...

moniqa87

sandrushka
tak u teba je cely ten postoj k chudnutiu co som si ja vsimla negativisticky, ale je to tvoja vec, my ta nedrzime a ani chudnut ta nenutime... rozhodni sa sama...
mne osobne ntoto forum pomaha najviac... lebo viem, ze nie som v tom sama, mam sa komu vyrozpravat a aj sa s kym poradit a este aj mozem spolocne s nimi zdielat uspechy...

ale uz od zaciatku boli tvoje prispevky tak velmi negativne... neviem co chces, ale ked sa nechces k nam pridat, tak nemusis...

mmenoir... toho sa ja prave obavam, lebo tam je to vsetko z polotovarov, ale snad aj tam sa da vyberat... v najhorsom si tam budem zeleninku kupovat sama a robit nejake salatiky... ale tak este nie je iste ci tam pojdem, takze dopredu este nebudem hovorit...

zabicka1611

suzen - uz sa tesim na tu dalsiu tabulku..aspon ma viac motivujete :)) lebo nie je nic krajsie ako vidiet vysledky uspesne snaziacich sa kočiek :)) Klobuk dolu pred všetkymi babenkami, ktorym ta vaha tak super klesa :))

lilly_

r/d-jogurt,jablko,banan
o-zeleninova polievka,losos s uhorkovo-paradajkovym salatom
o-asi jogurt
v-cottage a nejaka zeleninka

30 minut korculovania..no neviem,ale mam pocit,ze sa mi brucho nezmensuje..snad sa to rozbehne:}

whee_ee

suzen, ranajky boli dost velke, obed tiez, sa to mozno takto nezda, ale dost porcia a mna to zasyti... a ja ked chudnem, musim lahke vecere a mlieko mam rada, zasyti, ma energeticku hodnotu a tak, ale supnem tam aj musli asi.. len vies, ked idem s vahou dolu, tak ja pri prijme 5000kJ..

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.