Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Schudnime raz a navždy!

Príspevok v téme: Schudnime raz a navždy!
suzen_

CHCETE SA K NAM PRIDAT A SCHUDNUT KONECNE RAZ A NAVZDY? TAK NAPISTE:
-vek
-vysku
-zaciatocnu vahu
-ciel ktory chcete dosiahnut
-miery(pas, boky, zadok, stehna)
A PRIDJTE SA K NAM =)

KAZDY DEN SI NAPISEME JEDALNICEK, PODPORUJEME SA, PISEME SI RECEPTY, RADIME SI...KAZDY PIATOK SA VAZIME A NAHLASUJEME VAHU. RAZ DO MESIACA SA MERIAME.

------------------------------
Zaujímavý článok na tému "Prečo raňajkovať?" www.zdravie.sk

whee_ee

na olovrant som nemala len hrozno,ale aj trochu ananasu a jahodok, mame v takej velkej mise salat ovocny tak som odjedla:))

suzen_

zabicka
dakujeem =) je to uzasne ako sa kockam dari pekne postupne to ide vsetkym dole..a ked nie na vahe tak na centimetrikoch urcite..to uvidime vsetky na buduci piatocek ako krasne to ide dole =)

suzen_

a ja osobne tento babinec co je tu milujem..jedna druhu podpori a vypocuje..poradi aj vyhresi..to ma pohana dopredu

suzen_

sandra
ano je toto forum pre mna osobne prospese..ked viem ze nechudnem sama a ze sa mozem niekomu vyrozpravat..poradit..vymenit skusenosti, recepty..porozpravat sa..

a co si preto uz urobila aby si schudla???ved nemusis sem chodit ked ta to nijako nemotivuje..nikoho tu nedrzime

ides do nemocnice a dufas ze schudnes aspon 3 kg??

mozem sa ta spytat kolko mas prosim rokov?

whee_ee

r/d: celozrnná zemla, redkovka, paradajka, syry :))
o:salatový privarok so zemiakmi a polka zemle
o:hrozno
v:pohár mliečka

for_4

ahojte kocky, neverili by ste aka som unavena, rano som letela do skoly, potom som skocila do prace, upratovala som, okupala chlpacov, lebo po vcerajsku boli jak prasatka a konecne som si na chvilu sadla:-))
R: raciolky
O: cesnacka a bryndzove halusky
O: acidko
V: idem na grilovacku, tak nejake masko a salatik

mmenoir

moniqa, ides do anglicka robit aupair?
tak to bude cisty fastfood... :)
mam kamosku v irsku jednu, aj v uk mam jednu znamu, to je same take away, fish and chips, polotovary...

aj tu vo francuzsku je vsetko samy polotovar...

nathalia123

ahojte dievcence, pisete a pisete..:) dnes som vstala neskor, tak to mam vsetko posunute a este len teraz som mala desiatu:-))) takze:
r- ovsena kasa + hrozienka, kokos, lyzica medu a skorica
d- dva tie male okruhle cierne chlebiky s maslom a salamou
o- ideme grilovat, takze mam v paciku kuracie ciciky:-D
o+v- myslim, ze to bude este to grilovane kuracie, k tomu asi nejaka paradajecka:)

uz sa pomaly chystame, len som vas chcela pozdravit, tak zatial pa.

a sandrushka, ja si myslim, ze je to dost motivujuce, ked ti ma kto poradit, pomoct sa vyvarovat zbytocnych chyb a este k tomu, ked vidis, ze niekto iny uz pekne schudol, tak myslim, ze ti to doda chut a povies si- preco aj ja nie, ked ini ano?:) pekny dnik zeny.

sandrushka

myslite si ze je toto forum rposspesne??newjem mna to dako nemotiwuje ze ostatni chudnu ale skor ci ja alebo nie,len wtedy budem fakt spokojna ked budem ja chuda a nie ostatne kocky co tu schudli,a teraz idem do nemocnice na 2tyzdne,dufam ze schudnem tak 3kilo by som bola rada

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Schudnime raz a navždy! - Fórum - ZDRAVIE.sk