Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Schudnime raz a navždy!

Príspevok v téme: Schudnime raz a navždy!
suzen_

CHCETE SA K NAM PRIDAT A SCHUDNUT KONECNE RAZ A NAVZDY? TAK NAPISTE:
-vek
-vysku
-zaciatocnu vahu
-ciel ktory chcete dosiahnut
-miery(pas, boky, zadok, stehna)
A PRIDJTE SA K NAM =)

KAZDY DEN SI NAPISEME JEDALNICEK, PODPORUJEME SA, PISEME SI RECEPTY, RADIME SI...KAZDY PIATOK SA VAZIME A NAHLASUJEME VAHU. RAZ DO MESIACA SA MERIAME.

------------------------------
Zaujímavý článok na tému "Prečo raňajkovať?" www.zdravie.sk

zabicka1611

ach kočky..vy mi davate zabrat, kym zas poprecitavam co je nove!! :DD
R - akosi mi bolo blbo takze nic :((
D - jablcko
O - nestiham tak idem az teraz (polievocka)
Ol - kiwi 2 ks
V - hmm..este neviem ale tipujem to zas na ten cottage syr alebo zajdem na nakup (aj zeleninka dochadza!!)
a Suzen - ta tabulka je nadherna...az mi srdiecko podskocilo :))

moniqa87

ja mam aerobik od olgy šípkovej, to vychadzalo minuly rok v pravde, asi 4 alebo 5 dvd, zatial cvicim stal len prve...
co ja viem... nemeriam sa, ale uplne sa citim lepsie ked si zacvicim... citim, ze som pre seba nieco urobila a navyse ma to aspon bavi

moniqa87

baby, inak ja mam trocha strach, lebo asi pojdem v lete do anglick ako aupair a mam strach z toho ako sa bude ta rodina stravovat, ze ako to poriesit, aby som tam mala tiez zdravu stravu ako si pripravim aj doma....

whee_ee

moni, a aky aerobic mas?? a vysledky vidis?? ja cvicim na stepperi, ale aj aero by som chcela, a mam aerobic pro vsechny, nova rada, od olgy sipkovej..ale neviem ci je to dobre:D:D:D

mm, veru tak:D:D:D ani nas nespoznaju,haha:D

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.