Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Schudnime raz a navždy!

Príspevok v téme: Schudnime raz a navždy!
suzen_

CHCETE SA K NAM PRIDAT A SCHUDNUT KONECNE RAZ A NAVZDY? TAK NAPISTE:
-vek
-vysku
-zaciatocnu vahu
-ciel ktory chcete dosiahnut
-miery(pas, boky, zadok, stehna)
A PRIDJTE SA K NAM =)

KAZDY DEN SI NAPISEME JEDALNICEK, PODPORUJEME SA, PISEME SI RECEPTY, RADIME SI...KAZDY PIATOK SA VAZIME A NAHLASUJEME VAHU. RAZ DO MESIACA SA MERIAME.

------------------------------
Zaujímavý článok na tému "Prečo raňajkovať?" www.zdravie.sk

whee_ee

ked uz sa spracem do vsetkeho kurnik ... aj co som minule leto take kratasy neobliekla...no ale chcem mat krajsie nozky, musim makaaat!!! :))) dakujem mojka, fakt:)).. hadam to zvladnem, tych 5 kil :)) len musim tvrdooo za svojim...:)

moniqa87

sviatky su svina, to sa bohuzial dalo aj cakat, ja som mozno odolala len preto, ze som prave vtedy zacala, tak som ti to nechcela hned na zaciatku pokazit, ale ver tomu, ze to pojde dole...

moniqa87

okrem toho, len tak zahodit skoro 4 mesiace prace, by bola velka skoda...

ja mam zavazok tie rifle co som spominala, ak mas nieco take tak to hned zober a vyskusaj si to, aby si mala zasa motivaciu ;-)

whee_ee

keby stalo:)))ale ja som pribrala skoro kilo do kelu... a to, ze leto za dverami a ja podlieham o to vacsej panike..no juj, idem si asi vytlacit dake kočky:D:D:D a budem na ne čumieť na motivaciu:D:D..lebo v juni idem na dovolenku a musim byt krasna!:D

moniqa87

predstav si motivaciu, ktoru si mala na zaciatku a predstav si, ze leto sa blizi velmi rychlo... aj ked to stoji, tak to neznamena, ze to nepojde...

whee_ee

diky :))) no pojdem..a chudnem od januara..len dako lsabne motivacia... teda...pevna vola..ale co, ked sa to zase dole rozbehne tak hadam to bude zase tak ako predtym :))

moniqa87

whee_ee, ziadna panika, vsetky to zazijeme, ako dlho uz chudnes? tak si predstav tento cas... a predstav si, ze by si to len tak zahodila... to nejde... sme v tom vsetky, niesi jedina, co ma teraz krizu, alebo co bude mat, hore hlavu chod si zacvicit

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Schudnime raz a navždy! - Fórum - ZDRAVIE.sk