Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Schudnime raz a navždy!

Príspevok v téme: Schudnime raz a navždy!
suzen_

CHCETE SA K NAM PRIDAT A SCHUDNUT KONECNE RAZ A NAVZDY? TAK NAPISTE:
-vek
-vysku
-zaciatocnu vahu
-ciel ktory chcete dosiahnut
-miery(pas, boky, zadok, stehna)
A PRIDJTE SA K NAM =)

KAZDY DEN SI NAPISEME JEDALNICEK, PODPORUJEME SA, PISEME SI RECEPTY, RADIME SI...KAZDY PIATOK SA VAZIME A NAHLASUJEME VAHU. RAZ DO MESIACA SA MERIAME.

------------------------------
Zaujímavý článok na tému "Prečo raňajkovať?" www.zdravie.sk

mmenoir

horsie je, ze ja nemam ziaden pohyb ked som v rodine, na internate chodievam aspon do telocvicne behat ked prsi, ale takto sa neda nic...

preklinam vsetko kaloricke a chutne jedlo co ma v tejto krajine postretlo :D

anddy

nikto ti nebude nadavat dnes si si dala zajtra nedas,nebude dole kilo ale len pol kila ,a bude to trvat dlhsie kym to das dole

mmenoir

ahooj baby, ja som dnes papala:

R: cerelie v kakauku, kava
O: zemiakove pyre s postruhanym syrom, dva parky, kecup. potom nizkotucny jogurt
O: nizkotucny tvaroh s kakaom, dva banany v tom
V: paradajkovy kolac, dva kusky tepluckej jemnuckej bagety s bozskymi francuzsymi syrmi :D

dnes som to dobre pohnojila, jednak tym dezertom na olovrant, jednak tou bagetou na vecer... obvykle pecivu odolavam, ale francuzske bagety su vazne skvele, su na stole pri kazdom jedle a dnes ma akosi prilis lakala... hanbim sa, vynadajte mi volakto :D

anddy

dobry vecer kocky.Ahoj Pavlus no aj mne sa to neako zastavilo,ale nevadi ono sa to rozbehne,nemoze to ist rychlo stale,ale pomaly dalej zajdes,tak neako sa to hovori.Ja budem pokracovat ak ked sa to zastavi potom si zoberem nozik a budem pomaly zo seba odkrajovat a ono sa to pustii(xixixixi)

lilly_

r:jogurt,kusok tvarohu,ovsene vlocky
d:bananik
o:cerealny rozok,paradajka,jogurt
v:jogurt,jablko

tak dnes som mala zrejme jogurtovy den:}..stve ma ze sa nemozem odvazit aj ked asi to nebude ziadna slava

for_4

jaj kocky, to co bolo vonku, zmokla som ako mys. V tom najvacsom lejaku som sla na trznicu kupit zeleninku a ovocie:-)) Mala som na sebe biele nohavice, topanocky a ruzove sako,viete si predstavit ako som vyzerala uzasne:-)) ale nakup teda splnil svoj ucel, dokonca aj tricko sa mi uslo:-)) a ozaj, myslim ze Suzen zhanala tricko s detskymi motivmi, tak odkazujem ze je ich plna trznica, ak si teda nepotrpis moc na kvalitu:-))

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Schudnime raz a navždy! - Fórum - ZDRAVIE.sk