Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Schudnime raz a navždy!

Príspevok v téme: Schudnime raz a navždy!
suzen_

CHCETE SA K NAM PRIDAT A SCHUDNUT KONECNE RAZ A NAVZDY? TAK NAPISTE:
-vek
-vysku
-zaciatocnu vahu
-ciel ktory chcete dosiahnut
-miery(pas, boky, zadok, stehna)
A PRIDJTE SA K NAM =)

KAZDY DEN SI NAPISEME JEDALNICEK, PODPORUJEME SA, PISEME SI RECEPTY, RADIME SI...KAZDY PIATOK SA VAZIME A NAHLASUJEME VAHU. RAZ DO MESIACA SA MERIAME.

------------------------------
Zaujímavý článok na tému "Prečo raňajkovať?" www.zdravie.sk

zabicka1611

este by som si chcela ist vecer zabehat tak uvidim ci sa vobec postavim :DD a este aj trochu prsi,tak dufam, ze do vecera to prejde :)

moniqa87

booooze, jak sa u nas normalne zotmelo, jak sa zamracilo, ani nevidim na klavesnicu...
no nic, dnes mi dosli dvd s prvou seriou sex and the city, tak idem teda kukat...

zabicka1611

jooj kočky..dnes vyše 2 hodin som vynasala kusy dreva do dvora..hruuza..mam taky dojem ze dnesne cvicenie mam uz za sebou :DD

for_4

nathalia123: ja som minuly rok skoncila jednu skolu a este som sa rozhodla, ze chcem ist na inu, uplne inu:-)) Vcelku ma to bavi, ale bohuzial ekonomika patri medzi humanitne vedy, tak sme ju mali ako povinne volitelny predmet. Nastastie uz to mam za sebou:-)) No idem od vas kocky, musim ist kuknut do prace:-((

moniqa87

prisady:
500g tocenej salamy
1 zlta paprika
1čl nasekanej petrzlenovej vnate alebo pazitky
6 vacsich listov ladoveho salatu
1/2 viazanicky redkovky
petrzlenova vnat na ozdobenie
2pl bieleho vinneho octu
2pl citronovej stavy
sol
krystalovy cukor
1čl horčice
1 cibula

postup:
1. papriku umyjeme, ocistime a pokrajame na drobne kocky. redkovku umyjeme, ocistime a pokrajame na jemne platky alebo postruhame. salamu osupeme a pokrajame na 1cm velke kocky. cibulu osupeme a posekame nadrobno.

2. ocot, citronovu stavu, sol, cukor, horcicu a korenie premiesame spolu s 50ml vody a dochutime. cibulu, redkovku, salamu a papriku premiesame s dresingom, pridame nasekanu petrzlenovu vnat a salat nechame prikryty hodinu stat v chladnicke.

3. listy ladoveho salatu umyjeme, osusime, natrhame na kusy a rozdelime na taniere. navrch rozdelime salamovy salat a ozdobime petrzlenovou vnatou.

toto je recept co bol tam, ale ja ti aj napisem ako som si ho pozmenila, lebo sa mi vazne zdalo toho salamu tam privela, najprv som to urobila tak ako kazu, inak samal som si kupila nakrajany na platky, aby to nebolo take velke, potom to som nakrajala na kocky a mala som pekne platky a nie velke kocky... potom ked som videla kolko toho je tak, som tam pokrajala este jednu papriku(dala som oranzovu, nech je to pestrofarebne:-)) a druhu polku zvazku redkovky, dresing som urobila tak ako pisu, len som dala 2 lyzicky horcice, dvakrat tolko vody, ocot som nedavala viac a stavu z celeho citrona. a aj petrzlenovej vnatky som tam dala ovela viac... ale uz som to s tym ladovym salatom neukladala na taniere, mala som to odlozene v chladnicke a dala som si na tanierik ked som mala chut...

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Schudnime raz a navždy! - Fórum - ZDRAVIE.sk