Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Schudnime raz a navždy!

Príspevok v téme: Schudnime raz a navždy!
suzen_

CHCETE SA K NAM PRIDAT A SCHUDNUT KONECNE RAZ A NAVZDY? TAK NAPISTE:
-vek
-vysku
-zaciatocnu vahu
-ciel ktory chcete dosiahnut
-miery(pas, boky, zadok, stehna)
A PRIDJTE SA K NAM =)

KAZDY DEN SI NAPISEME JEDALNICEK, PODPORUJEME SA, PISEME SI RECEPTY, RADIME SI...KAZDY PIATOK SA VAZIME A NAHLASUJEME VAHU. RAZ DO MESIACA SA MERIAME.

------------------------------
Zaujímavý článok na tému "Prečo raňajkovať?" www.zdravie.sk

nathalia123

oki, lebo zvazujem, ze nejaky salat, ktory by som nevymyslela sama som uz dlho nemala a asi som aj dostala chut, niekedy su tie receptiky fakt dost vychytavky..:-)

mmenoir

no to bol zas obed... nech zije rychla francuzska kuchyna :D

zemiakove pyre (z prasku) posypane syrom, dva parky, kecup

nathalia123

moniq, teraz si robila tusim s paprikou, ze? aky dressing si nan urobila? a ak mozes, hod mi, prosim ta ten recepr na ten redkvickovy salat z bajecnej zeny (tusim).:-)

moniqa87

nathali, tak ja mam s mamou tiez prevelice komplikovany vztah... ale kedze stale studujem, tak sa musim snazit s nou vychadzat a aspon teraz viem, ze ked budem nakupovat nemozem len pre seba, ale musim aj do rezervy, keby nahodou mama...
ale inak aj ja si myslim, ze ju naucim trocha zdravsie jest... ona sice nema nadvahu, ale strasne lubi tucne maso (co ja nikdy nepochopim) a ma aj vysoky cholesterol, tak jej to isto aj pomoze... len sa musim vyzbrojit pred takymito prekvapkami...
no a teraz som dievcence dorobila svoj novy salatik, dresing som do toho urobila taky isty ako do toho salatu predtym, ale teraz som tam dala len zeleninku a aj to, len taku co som doma nasla, takze novy salatik :-))))
na obed som si nakoniec ani palacinky nedala...

nathalia123

ja som mala min. tyzden z ucta, strasna skuska, ale bola to posledna v letnom semestri, uz mam az do septembra prazdniny:) (ak teda nepocitam, ze do prace musim chodit:-)))).

for_4

R: syr, chlebik a chcela som si dat redkovku, ale skoncila v smetiaku:-))
D: vlarky
O: zapekany karfiol, zemiaky, ladovy salat
O: acidko
V: neviiim

for_4

tesim sa aj ja z tej dobrej nalady:-))
nathalia123: skusku som mala z ekonomiky, taka povinna jazda, resp. povinne volitelny predmet. Moc som sa to ani neucila, mala som tahak, opat:-))

suzen_

no ja dneska papam
r/cerealie s mlieckom
d/pomaranc
o/polievocka(fazula, mrkvicka, zemiacky) s cestovinkami =) mnaaam
o/jogurt
v/karfiol na pare so syrom a sunkou

nathalia123

moni- my sme sa s mamkou za taketo kraviny doma doslova zrali, preto uz som najstastnejsia, ze byvam sama, len s tym mojim.:) ona nevedela pochopit, ze mi niektore veci jednoducho vadia a tak to islo stale dookola, ale my mame s mamou uplne iny vztah- tak hodne tazky..:(

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Schudnime raz a navždy! - Fórum - ZDRAVIE.sk