Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Schudnime raz a navždy!

Príspevok v téme: Schudnime raz a navždy!
suzen_

CHCETE SA K NAM PRIDAT A SCHUDNUT KONECNE RAZ A NAVZDY? TAK NAPISTE:
-vek
-vysku
-zaciatocnu vahu
-ciel ktory chcete dosiahnut
-miery(pas, boky, zadok, stehna)
A PRIDJTE SA K NAM =)

KAZDY DEN SI NAPISEME JEDALNICEK, PODPORUJEME SA, PISEME SI RECEPTY, RADIME SI...KAZDY PIATOK SA VAZIME A NAHLASUJEME VAHU. RAZ DO MESIACA SA MERIAME.

------------------------------
Zaujímavý článok na tému "Prečo raňajkovať?" www.zdravie.sk

nathalia123

ahoj for ako dopadla skuska? z coho bola?
a este pridavam k papaniu maly kusok horkej cokolady (70%), akurat som dostala od sefky...mmm- vyborna...:-)))

whee_ee

ahojtee:D:D.. no ja tiež si nepripadam ze som o 10 kil mensia, vsetci sa cuduju ze ako pekne som schudla a ja si pripadam ze rit mam rovnaku:D a presne, ako suzen vravis, miery, oblecenie hovorit za vsetko, ale ked sa clovek na seba kuka kazdy den, tak to tak nevnima alebo co:D... a som prisla od lekarov akurat, ani desiatu som nestihla, vrrr... ale uz som napapkana...

r:activia
d::(((nestihla
o:salatovy privarok(aj dost zemiakov), hrianka z celozrnneho chlebika
o:uvidim
v:-ll- :)))

for_4

ahojte, zas mi trvalo, kym som vas precitala:-)Aj ked je vonku skaredo, ja mam dnes skvelu naladu, vsetko sa mi dari:-)))aj ked to tak zrana nevyzeralo. A gratulujem vam kocky, teda aj sebe, ze kila ci gramy idu dolee:-)

moniqa87

omg, mna z mojej mamy vystrie, tak tu polku uhorky co som si nechavala na olovrant mi zjedla...
tak teraz si dam na olovrant este zostatok mojho salatu a idem si hned poobede urobit dalsi z papriky, rajciny a zostavajucej uhorky, lebo nakoniec ked mi to mama vsetko poje, tak ani nebudem mat cez vikend co jest :-(((((((( to aby som v pondelok isla zasa na nakup... mna z nej uz vazne porazi... keby som to nekupila ja, ona to nekupi, ale ked to uz kupim, tak sa do toho pusti... to je demokracia...

nathalia123

no suzen, ona uz tam nechodi, raz mi doniesla tricko diddl a nosila som ho az kym som ho nezodrala ale doslova.:-))) a ja uz som po obede, takze mozem doplnit jedalnicek:
r- musli s jogurtom
d- 2 jabka a bebe dobre rano zlte
o- sojova polievka s hubami, maso v pikantnej omacke, ryza a kusok makrely
o- jablko
v- neviem este naisto, ale asi cottage pazitkovy s cerstvou posekanou pazitkou, asi ugrilujem paradajku a k tomu asi vajce vajce alebo dve:-)

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Schudnime raz a navždy! - Fórum - ZDRAVIE.sk