Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Schudnime raz a navždy!

Príspevok v téme: Schudnime raz a navždy!
suzen_

CHCETE SA K NAM PRIDAT A SCHUDNUT KONECNE RAZ A NAVZDY? TAK NAPISTE:
-vek
-vysku
-zaciatocnu vahu
-ciel ktory chcete dosiahnut
-miery(pas, boky, zadok, stehna)
A PRIDJTE SA K NAM =)

KAZDY DEN SI NAPISEME JEDALNICEK, PODPORUJEME SA, PISEME SI RECEPTY, RADIME SI...KAZDY PIATOK SA VAZIME A NAHLASUJEME VAHU. RAZ DO MESIACA SA MERIAME.

------------------------------
Zaujímavý článok na tému "Prečo raňajkovať?" www.zdravie.sk

moniqa87

suzen vies co, teraz ma tak napadlo, ze mame kyselu mliecnu salatovu polievku, tak tej si dam viac a bude a dam si jednu suchu palacinku aby sa nasi neurazili, asi to tak vyriesim...
teda ani mne na obed vobec sladke neberie, mne sa to ani nezda ako obed... maso nepotrebujem, ale ked je to sladke, nejde mi to na chut...

suzen_

mi sme tu fanklub me to you mackov =))))

moni ja na obed nikdy nejedavam sladke..ja sa z toho njako neviem najest ani mi to nechuti..

a co mas take doma co by si si mohla urobit

moniqa87

"me to you" su skveli....
babyyy, poradte mi, ja nemam chut na palacinky a neviem co si mam narychlo urobit... mne nikdy sladke na obed moc nesedelo :-(((

suzen_

mmenoir
noo ja necem macka ale ja sem tricko =)))

tu sa neda zohnat..aspon v BA..sice ale je pravda ze som dlhsie nebola v predajniach ale aj co som sa pytala znamych ze nevideli =(

suzen_

natali
jeeeej =)))) tak ty si moj clovek..ja som maniak na me to you, hello kitty, diddl, disney =))))

ja mam doma tricka, penazenky, hrnceky, mackov, hodinky =DDD

ja som posadnuta nimi..

noo a mooje nevies ci ta kamoska tam nevie zohnat tricenko?lebo na slovensku asi pred 2 rokmi mali ale odvtedy niiic =(((((

suzen_

nati to urcite ani mne
mne to tak ani nepripada ze som schudla 15 kil..ale okolie je sokovane a stale ze opovazim este schudnut..aj priatel ze ked este schdnes ja ta uz nechcem =)))ze takto jak to je je dobre..len to che este trolinku popracovat a to vidim aj ja..=)

ale ked si napisem na papier miery co som mala a co mam teraz tomu neviem uverit =))))gate mi lietaju jak neviem co aj vsetky veci a ja som furt jak trdelina =D

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Schudnime raz a navždy! - Fórum - ZDRAVIE.sk