Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Schudnime raz a navždy!

Príspevok v téme: Schudnime raz a navždy!
suzen_

CHCETE SA K NAM PRIDAT A SCHUDNUT KONECNE RAZ A NAVZDY? TAK NAPISTE:
-vek
-vysku
-zaciatocnu vahu
-ciel ktory chcete dosiahnut
-miery(pas, boky, zadok, stehna)
A PRIDJTE SA K NAM =)

KAZDY DEN SI NAPISEME JEDALNICEK, PODPORUJEME SA, PISEME SI RECEPTY, RADIME SI...KAZDY PIATOK SA VAZIME A NAHLASUJEME VAHU. RAZ DO MESIACA SA MERIAME.

------------------------------
Zaujímavý článok na tému "Prečo raňajkovať?" www.zdravie.sk

nathalia123

:-D to vies suzen, zdravy rozum ti normalne hovori, ze ved si pekna, stihla, okolie oci gula, ale ty mas stale pocit, ze- ved aj ja mam oci, co to len ja vidim?:-))) aaale v pohode, ja mam jedlo rada, takze nejaka anorexia alebo nieco podobne mi urcite nehrozi.:)

suzen_

mmenoir
noo tak ta trosku vyuzijem =) xixi

nachadzaju sa tam nejake obchody s me to you vecami?to su taky sedy mackovia s modrymi nostekami =)))

suzen_

leni tak skus pridat este jedno jedlo..ja som si to vsetko poposuvala..aj chodim neskorej spat a je to tak lepsie mam pocit =)

lenula

suzi uz som z toho zufala...naprv som stala na 68 skoro 3 tyzdne a teraz sa stale mocem okolo66 a nie a nie dolu! :o(((((
este pretrpim menzes a uvidime ako to pojde :o))

a co sa tyka HAK tu neberiem uz davno...ale zavisi to od toho aku kto berie. je to tazko povedat. ked som ju brala, nepotrebovala som chudnut, takze neviem ci to spomaluje, ale pribrat som z nej nepribrala :O))

nathalia123

ja zas stale, ked sa pozriem do zrkadla mam nejaky nejasny pocit, aj ked viem, ze som schudla, aj okolie mi uz vravi nech sa neopovazim viac, ale mne sa proste stale cosi nepaci, chcela by som sa na seba aspon na chvilku pozriet ocami druhych ludi, nech viem ako sa mam vlastne vidiet..:)

a lenik mne sa to tusim strasne dlho drzalo okolo 61 a zrazu ani som nevedela ako jedneho dna tam bolo 59 a ja som myslela, ze odpadnem, lebo moj ciel bol tiez 60 a ja som snad pod 60 nemala nikdy, takze vydrz a zotrvaj a hlavne uz si treba vazne strazit tie prehresky..:-)))

moniqa87

caute baby, tak som aj dobre zmokla, jak som isla na tu postu...
no aj u mna to vidno, teraz sa to rozbehlo, ale pridu obdobia kedy to nie a nie ist dole... len sa na to musim pripravit, lebo viem, ze pridu :-)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Schudnime raz a navždy! - Fórum - ZDRAVIE.sk