Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Schudnime raz a navždy!

Príspevok v téme: Schudnime raz a navždy!
suzen_

CHCETE SA K NAM PRIDAT A SCHUDNUT KONECNE RAZ A NAVZDY? TAK NAPISTE:
-vek
-vysku
-zaciatocnu vahu
-ciel ktory chcete dosiahnut
-miery(pas, boky, zadok, stehna)
A PRIDJTE SA K NAM =)

KAZDY DEN SI NAPISEME JEDALNICEK, PODPORUJEME SA, PISEME SI RECEPTY, RADIME SI...KAZDY PIATOK SA VAZIME A NAHLASUJEME VAHU. RAZ DO MESIACA SA MERIAME.

------------------------------
Zaujímavý článok na tému "Prečo raňajkovať?" www.zdravie.sk

mmenoir

nahlasujem moju rannu vahu - 51,4kg.
cize som schudla AZ 200g:D

to bude zrejme tym ze som sa cely tyzden ani nepohla z domu.

btw, ma niektora z vas skusenost ze po zahajeni uzivanie HAK chudla pomalsie...?

suzen_

zabicka u nas aj prsalo uz..=( a j chladnejsie..dneska to urcite nei na tricenko..aale tak kockyyy pocasie nam dava sancu =0) to som si furt minuly rok hovorila..xixi =) ze este mozeme chodit trosku zahalene..tak makaaame

zabi a jaka je tvoja vaha

suzen_

presne aj u mna nati je stale co vylepsovat..tie stehna moje nestastne =)

ale na 90 percent je moja misia splnena =))

leeeni pooojde to to je kriticka hranica..aj ja som mala take zachytne body na ktorych sa mi vaha drzala..neeboj moje pojde tooooooo

zabicka1611

ahojky...:))
R - nic ( akosi som zaspala :DD )
D - jablcko
O - varene zemiacky a zeleninka
ol - zrejme dake ovocie :)
V - cottage chceese s ryzovim chlebikom

aaaaa...dnes to vyzera na dazd..len to nie..lebo chcem ist von :(

nathalia123

lenik uz ani presne neviem, ale konecny efekt bol tusim dakedy koncom leta zaciatkom jesene- tj nejakych 4-5 mesiacov. zo zaciatku to islo uplne sialene rychlo dole, ale potom uz sa to odlepovalo zo mna jak plastelina pomalycky..:-)) ale staaale je co vylepsovat.:-)

nathalia123

no jasne, to bude istio zalezat od kazdej jednotlivo..:) ja mam napriklad sesterku, ktora zacala v decembri brat HAK a do marca pribrala z nej 10kg a ta to ma urcite z HAK, takze asi tak.:-)

moniqa87

tak ja potom neviem, vedela som len tolko, ze hak moze zadrziavat vodu, ale asi je to u kazdej zeny individualne

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Schudnime raz a navždy! - Fórum - ZDRAVIE.sk