Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Schudnime raz a navždy!

Príspevok v téme: Schudnime raz a navždy!
suzen_

CHCETE SA K NAM PRIDAT A SCHUDNUT KONECNE RAZ A NAVZDY? TAK NAPISTE:
-vek
-vysku
-zaciatocnu vahu
-ciel ktory chcete dosiahnut
-miery(pas, boky, zadok, stehna)
A PRIDJTE SA K NAM =)

KAZDY DEN SI NAPISEME JEDALNICEK, PODPORUJEME SA, PISEME SI RECEPTY, RADIME SI...KAZDY PIATOK SA VAZIME A NAHLASUJEME VAHU. RAZ DO MESIACA SA MERIAME.

------------------------------
Zaujímavý článok na tému "Prečo raňajkovať?" www.zdravie.sk

nathalia123

neviem monci, ale ja som to myslela skor naopak, lebo ja HAK beriem a som v pohode aj pred menzesom, aj po nom aj stale..
dnesne menu doplnim neskor, po tom nestastnom obede v praci.:)

moniqa87

no baby uz mam po aerobiku a pojdem sa este prejst na postu, lebo mi dosiel balicek, tak taka mala prechadzka...

inak baby, co sa tyka tej vyssej vahy cez menzes, nemyslite, ze to moze byt vazne vdaka hak? lebo ta je znama tym, ze zadrziava vodu a mozno prave v tom obdobi... mne sa teraz uz blizi menzes a som v pohode...

nathalia123

hmm.. to je prave asi tou vodou, ktoru telo zadrziava..:) inak, ja som mala tiez problemy s nafukovanim, aj som chcela skusit ten espumisan, ale nieco som upravila v strave, uz si ani nepamatam, co to bolo a je to prec.:-)

lenula

kati skus a uvidis :o)), mne pomohol...

nathalia awooj. no ja mam skusenost, ze prve dni menzesu mam vahu vysiu aj o 2kg-2,5... :((

nathalia123

neviem lenik, ale ja mam aj cez menzes stale okolo tej mojej vahy..:-) a ani moc nafuknuta nebyvam, ale to moze byt aj vdaka HAK.:)

lenula

aha, vies co, mne bolo takto pred vcerom. bola som nafuknuta a strasne krce som mala na zaludku. Inak ak ti mozem poradit kup si espumisan. das si 2 tie tabletky a pomoze, fakt :)))

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Schudnime raz a navždy! - Fórum - ZDRAVIE.sk