Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Schudnime raz a navždy!

Príspevok v téme: Schudnime raz a navždy!
suzen_

CHCETE SA K NAM PRIDAT A SCHUDNUT KONECNE RAZ A NAVZDY? TAK NAPISTE:
-vek
-vysku
-zaciatocnu vahu
-ciel ktory chcete dosiahnut
-miery(pas, boky, zadok, stehna)
A PRIDJTE SA K NAM =)

KAZDY DEN SI NAPISEME JEDALNICEK, PODPORUJEME SA, PISEME SI RECEPTY, RADIME SI...KAZDY PIATOK SA VAZIME A NAHLASUJEME VAHU. RAZ DO MESIACA SA MERIAME.

------------------------------
Zaujímavý článok na tému "Prečo raňajkovať?" www.zdravie.sk

whee_ee

leni, nemam menzes, ved to..ale mam pocit, ze ked som za tento tyzden pila mineralky aj s bublinkami, tak to mi nerobi dobre, len som nafuknuta a ani na wc ani nic..proste juuj..len sme mali vela mineralok doma:D... ale uz zase len vodičku:)

lenula

whee_ee ja som tiez nafuknuta, takze si z toho nic nerob. pocas menzesu je asi aj zbytocne hlasit vahu :o( nie? babule?

whee_ee

ahojte babuly, no ja vam pokazim priemer:((( 65 dnes rano, ach jo... no, ale verim, ze to sa len voda vo mne drzi, haha, lebo veci su mi rovnako volne:D... uvidime co bude o tyzden, kolciky este stale mame na stoloch, no ale uz musim odolavat, haha, ved leto klope na dvere:)))))

jedalnicek napisem potom, musim utekat k lekarovi..papa

lenula

u nas je zatial tak polooblacno, sem-tam slunicko. Nech troska popraska, zahradku mam posadenu... :o)))
Zajtra uz bude pekne :o))
Dnes sa citim ako taky nafuknuty balon :o((

suzen_

sak to som jej povedala...ale skoda reci =))

fuuj dneska je tk skaredo vonku =( bleee..vyzera ze kazdu chvilku bude prsat

lenula

suzen je to zbytocne tlct niekomu do hlavy to, co nechce pochopit... mozno takymto stylom schudne, ale potom ked zacne jest co len o trochu viac, priberie 2xtoľko!

suzen_

pekne vystav gature pred seba nech ta motivuju viacej pri cviceni vydrzat a v duchu si opakuj za mesiac vas oblecem =)))

suzen_

moni
vies bohuzial to je tak..ze niekto si neprecita nic o chudnuti a s nikym nema zaujem sa ani poradit..niekde zapocul ze ma jest vela ovocia a zelelniny..a tym sa riadi..lenze oni jedia len to ovocie a zeleninu...
toto ma neskutocne vytaca..ta blbota tych mladych cucoriedok a niekedy aj dokonca ovela starsich bab

moniqa87

no suzen, vzhladom nato ako ste ma naucili stravovat sa by som jej aj ja povedala, ze je to malo... ale uz len by mala zvazit radu od niekoho, kto tak schudol... divim sa tej dievcine

moniqa87

suzi, to by bolo skvele... ja som inak vcera tak rozmyslala, hmmm... tie rifle su mi akesi volnejsie a potom som si povedlala: ale co ti sibe, ved si este tolko schudnut nemohla... a dnes sa postavim na vahu a pozeram, najprv, ze zle vidim a tak som tam stala asi 5 min a stale prikukala a nic sa nezmenilo, no babeny, ja si idem zacvicit aerobik, papa zatial

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Schudnime raz a navždy! - Fórum - ZDRAVIE.sk