Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Schudnime raz a navždy!

Príspevok v téme: Schudnime raz a navždy!
suzen_

CHCETE SA K NAM PRIDAT A SCHUDNUT KONECNE RAZ A NAVZDY? TAK NAPISTE:
-vek
-vysku
-zaciatocnu vahu
-ciel ktory chcete dosiahnut
-miery(pas, boky, zadok, stehna)
A PRIDJTE SA K NAM =)

KAZDY DEN SI NAPISEME JEDALNICEK, PODPORUJEME SA, PISEME SI RECEPTY, RADIME SI...KAZDY PIATOK SA VAZIME A NAHLASUJEME VAHU. RAZ DO MESIACA SA MERIAME.

------------------------------
Zaujímavý článok na tému "Prečo raňajkovať?" www.zdravie.sk

suzen_

paane boze baby mne uz uplne rozum stoji..jedna co che schudnut ze toto zjedla r-ananas
o-zemiakova kasa
v-jablko

a cuduje sa preco sme jej pisali ze je pramalo..ze nej sa nezda..no pochopiiite?????

suzen_

moni
mozno na cislach co ukaze vaha to bude dlha cesta ale na cm uvidis ze nie az taka dlha..uvidis ako ti zachvilku bude vsetko volnejsie aj tie gature obleces a zapnes jedn radost do mesiaca to ti garantujem =)

moniqa87

leni inak vies co? ja som slepa na take veci, ze ci niekto schudol alebo pribral a teda ani na sebe to nevidim...
ale napr niektori ludia vidia ked clovek schudne aj 3kg, co ja vobec nechapem, ty to vidis? ja vobec nie... vidim to jedine ked toho cloveka naposledy vidim aspon s 10 kg navyse a potom bez nich, vtedy si vsimnem, ale inak nie... mozno aj preto som tak pribrala, ze som to vobec neregistrovala a teda mi to az tak nevadilo...
jj, teraz mam cielovu 70... aj tak este dlha cesta...

suzen_

nooo babulky som na vas hrda =)))

ste vsetky do jednej neskutocneee..=)

moni a o tom to je..ze zdravsie sa stravovat, nehladovat a hybat sa =)a trosku dodrat urcite pravidla a uvidis ze vaha pojde dooole a dooole =)

moniqa87

juuuj, lenulik, to by som bola prestastna, ale to este asi par mesiacov potrva... okrem toho, ked sa mi podari dostat na vahu okolo 75, tak asi znizim cielovu vahu... lebo uprimne povedane ani zo 70 moc odviazana nie som, ale potrebovala som si stanovit nejaky realny ciel :-)

lenula

dontlikethis:
no ja osobne viem, ze pokial ma pecivo v nazve "korn", tak byva aspon s casti celozrnne, takze zdrave je :O)

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Schudnime raz a navždy! - Fórum - ZDRAVIE.sk