Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Schudnime raz a navždy!

Príspevok v téme: Schudnime raz a navždy!
suzen_

CHCETE SA K NAM PRIDAT A SCHUDNUT KONECNE RAZ A NAVZDY? TAK NAPISTE:
-vek
-vysku
-zaciatocnu vahu
-ciel ktory chcete dosiahnut
-miery(pas, boky, zadok, stehna)
A PRIDJTE SA K NAM =)

KAZDY DEN SI NAPISEME JEDALNICEK, PODPORUJEME SA, PISEME SI RECEPTY, RADIME SI...KAZDY PIATOK SA VAZIME A NAHLASUJEME VAHU. RAZ DO MESIACA SA MERIAME.

------------------------------
Zaujímavý článok na tému "Prečo raňajkovať?" www.zdravie.sk

moniqa87

babyyyyyyyyyyyyyyyyyyy, ja nechapem, a tak sa tesiiiiim... ja mam 82kg... a to som v podstate stale jedla... len zdravsie a cvicila :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))))))))
r: musli s mliekom
d: banan
o: budu palacinky... no mozno jednu dve si dam...
ol: pol polnej uhorky
v: moj salatik
boze moj, ani si neviete predstavit aka som stastna, uprimne povedane som si ani nemyslela, ze vobec pojde nieco dole, lebo som ani nemala pocit, ze by som chudla, lebo som vobec nebola hladna, len uprimne, mam dost problemy s udrziavanim pitneho rezimu...hned dnes o nejakej deviatej si pojdem zacvicit...

bambulos

ahojte babenky moje, dnesna moja vaha je rovnych 66 kg , sa tesim, dufam ze do buduceho piatku to pojde pod tych 66 :-), dne idem znova na bigadu takze tu nebudem :-( papat mam nachystane:
R musli mlieko med
D jogurt
O kapustnica mnam
V cottage syr sunka paradajka

for_4

suzen, este ze to pripominas, musim skocit hned susedke po vahu:-))Dufam, ze to rano stihnem, lebo musim ponahlat do prace a potom do skoly. Zajtra mam skusku, tak drzte palcekyyy:-)) pekny vecer babulky

suzen_

pavluska ved keby si rano stihla iba na skok nahlasit vahu tak prides rano..ked nie tak vecer..nic sa nedejeee =))

ja len to opakujem nech kocky nezabudnu lebo taka miska alebo nina uz mam pocit vobec nechodia..tak neviem..a je tu aj koopec novacikov tak aby vedeli =))

prajem vam kraasny vecer =)

Textová Inzercia

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Schudnime raz a navždy! - Fórum - ZDRAVIE.sk