Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Schudnime raz a navždy!

Príspevok v téme: Schudnime raz a navždy!
suzen_

CHCETE SA K NAM PRIDAT A SCHUDNUT KONECNE RAZ A NAVZDY? TAK NAPISTE:
-vek
-vysku
-zaciatocnu vahu
-ciel ktory chcete dosiahnut
-miery(pas, boky, zadok, stehna)
A PRIDJTE SA K NAM =)

KAZDY DEN SI NAPISEME JEDALNICEK, PODPORUJEME SA, PISEME SI RECEPTY, RADIME SI...KAZDY PIATOK SA VAZIME A NAHLASUJEME VAHU. RAZ DO MESIACA SA MERIAME.

------------------------------
Zaujímavý článok na tému "Prečo raňajkovať?" www.zdravie.sk

lenula

Nati ja som tiez zvieratkova :o)
mam zajka, chameleona, skrecka a psa :o)))

For_4 aj nam sa blizi pomalinky ten 7 rok a bojim sa toho. Moje 2 kamosky sa tiez na 7 rok rozisli s frajermi...

for_4

no kocky zavidim vaaaam, my sme neprezili kriticky 7.rok. Tiez sme planovali spolocnu buducnost, nase okolie nas bralo tak,ze my dvaja k sebe jednoducho patrime. Bez neho by som nedokoncila ani skolu, pomahal vo firme akoby tam patril odjakziva. Troska som si poplakala, posmutila, ale potom som sa nastartovala, robim dalsiu skolu, pracu sice obcas nezvladam, ale da sa to:-)))

nathalia123

:-))) ano leni- normalnu zivu kozu.:) by som ju dojila, pasla a vsetko jedno s druhym.. a este jedneho pra a aj kocura. ja som taka zvieratkova, tak preto chalupa.

moniqa87

no babeny ja pojdem, lebo uz coskoro mi pridu moji ziaci na doucovanie, tak sa majte krasne vecer sa este ozvem :-)))

nathalia123

:-D boze leni, ako van zavidim chalupku- ja strasne tuzim po domceku, ale blizko mesta, ziadne lazy, lebo potrebujem zit, ja som skor mestsky typ, ale byvat v chalupe by som si vedela predstavit, je to take vacsie sukromie a aj by som strasne chcela kozu a to sa v byte neda.:-) my mame "len" byt, ale bohu vdaka aj zan- sukromie je na nezaplatenie...:)

nathalia123

:-D boze leni, ako van zavidim chalupku- ja strasne tuzim po domceku, ale blizko mesta, ziadne lazy, lebo potrebujem zit, ja som skor mestsky typ, ale byvat v chalupe by som si vedela predstavit, je to take vacsie sukromie a aj by som strasne chcela kozu a to sa v byte neda.:-) my mame "len" byt, ale bohu vdaka aj zan- sukromie je na nezaplatenie...:)

zabicka1611

natali - tak to mas super...my sme tiez taki streleni parik :DD a zevraj jedinecni :DD to tvrdia priatelia, takze cosi na tom mozno je :DD

idem ja babenky..dnes sa idem opalovat s milacikom do prirody :D
Inak na olovrant si dam jablcko a kiwi a na veceru cottage cheese s rizovym chlebikom :)) papa

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.