Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Schudnime raz a navždy!

Príspevok v téme: Schudnime raz a navždy!
suzen_

CHCETE SA K NAM PRIDAT A SCHUDNUT KONECNE RAZ A NAVZDY? TAK NAPISTE:
-vek
-vysku
-zaciatocnu vahu
-ciel ktory chcete dosiahnut
-miery(pas, boky, zadok, stehna)
A PRIDJTE SA K NAM =)

KAZDY DEN SI NAPISEME JEDALNICEK, PODPORUJEME SA, PISEME SI RECEPTY, RADIME SI...KAZDY PIATOK SA VAZIME A NAHLASUJEME VAHU. RAZ DO MESIACA SA MERIAME.

------------------------------
Zaujímavý článok na tému "Prečo raňajkovať?" www.zdravie.sk

lenula

no veru 6 rokov :o))) teraz je to asi najkrajsie..byvame spolu, pomalinky zariadujeme...vsetko sa neda...mame rodinny dom, takze izieb habadej !!
nathalia Las Vegas? wau dobry napad :o)))

nathalia123

kokrspaniela sme mali predtym, milujem tie psy, su uplne super, len maju vela velkych chlpov a teraz na moju krpatu nedam dopustit.:-P

suzen_

leni 6 rokov?=OOO oooo tak to je neskutocneee krasne..strasne drzim palceky nech to je dalsich 6 =)

booze to je take uzasne ze sa tak dvaja lubia..ze kocky

nathalia123

moniq, to je super, ze mas tu istotu, ja to mam tak striedavo oblacno, obaja sme dost tazke povahy a vela usilia stoji vzajomne porozumenie niekedy, ale myslim, ze ak dvaja chcu, tak sa da vsetko..:)

Las Vegas a odda nas nejaky sialeny elvis alebo john lenon alebo nieco podobne strelene a len my dvaja, presne na take sialenosti my sme.:-D a potom este mala hostina na nasom malom slovensku s rodinou a priatelmi.

suzen_

moni
mna skor laka mensia svadba..totizto aj svadba nieco stoji a nepotrebujem tam milion patsto ludi co asi ani nebudem poznat a priatel ma na to taky isty nazor..len ty najblizsi a priatelia =)

lenula

suzen pytala si sa kolko spolu chodime...no 6 rokov :o)))
a tiez to citim podobne ako ty...keby prislo babo, vobec by ma to nevyviedlo z miery... :o)))

suzen_

noo tak moje babenko ladynka americka kokerspanielka ked bola malinka ojoojoooj to bol nezbednik =)))ale strasne rychlo sa vsetkemu naucila uz po 3 mesiacoch sa naucila kakat aj cikat vonku..to je take nase dievcatko..a kocky u nas doma aj u neho ju beru ako svoju vnucku =D ked sme u jeho maminky tak si ju zobere na ruky a chodi s nou po byte a rozprava sa s nou a ze poood ideme kuknut za dedkom =DDDDD

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Schudnime raz a navždy! - Fórum - ZDRAVIE.sk