Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Schudnime raz a navždy!

Príspevok v téme: Schudnime raz a navždy!
suzen_

CHCETE SA K NAM PRIDAT A SCHUDNUT KONECNE RAZ A NAVZDY? TAK NAPISTE:
-vek
-vysku
-zaciatocnu vahu
-ciel ktory chcete dosiahnut
-miery(pas, boky, zadok, stehna)
A PRIDJTE SA K NAM =)

KAZDY DEN SI NAPISEME JEDALNICEK, PODPORUJEME SA, PISEME SI RECEPTY, RADIME SI...KAZDY PIATOK SA VAZIME A NAHLASUJEME VAHU. RAZ DO MESIACA SA MERIAME.

------------------------------
Zaujímavý článok na tému "Prečo raňajkovať?" www.zdravie.sk

moniqa87

vies co nathali, ja mam uz v nom taky pocit istoty a aj on vo mne... samozrejme, ze nic neviem s istotou, ale ja uz to tak proste citim...

zabicka1611

ja som si len prezerala rozne saty a vedela som ze tieto proste chcem..je jasne ze sa to moze zmenit lebo nechcem tiez vsetko planovat (Nikdy to nevyjde tak ako by malo :D )...ale mam ich uz odsuhlasene aj kamoskami :DD

nathalia123

a este k tej svadbe- ak to teda bude s tymto mojim drahym, tak uz mame jasno, ze sa pojdeme vziat do Las Vegas.:-D

for_4

no ja som mala v tychto veciach dost nestastie, takze preto som taka pesimisticka:-)) ale tiez mam doma take babenko ako ty Suzen, jedno mensie a druhe vacsie:-)))

nathalia123

suzen, my sme si kupili hafanku minuly rok, chceli sme okusit zodpovednost, je to mila starost. akeho mate? my mame sarpeja, to je taky ten pokrckany, no najkrajsia bola, ked bola deculo.:)

moniqa, ja zas mam niekedy pri nas strach, aby sme neboli jeden z tych parov, ktore spolu najprv strasne dlho chodili a nakoniec sa rozisli- my sme totiz taka talianska domacnost a niekedy je to aj trochu vycerpavajuce..:o)

zabicka1611

a planujem si dat tieto saty(hned tie prve!!): pokec.azet.sk

tak dufam, ze sa mu budem pacit!!! :)Sice je este co vylepsovat na mojej postavicke, ale tak dokonaly nie je NIKTO!!

suzen_

for 4
tak to mas pravdu..tak to je..preto si ani neurcujeme nejaky datum, mesiac alebo miesto..jednoducho to nechavame plynut..ku koncu roka..a ked sa nepodari nic sa nedejeee..tak ci tak chem byt s nim do konca zivota..

moniqa87

ja mam inak pocit baby, ze ja a moj priatel, my budeme jeden z tych parov, co najprv snad celu vecnost spolu chodili a az potom sa vzali... normalne mam taky pocit

suzen_

no baby odpoucam si kupit malinke 6 tyzdnove steniatko a byt s nim denno denne a to je jak babo..
place to, budi vas to, utierate kakanicky cikanicky, chodite s tym von, kazdu chvilku periete, kupujete tomu hracky, maslicky, sponecky granulky, pamlsky a nevieeem este co =)

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Schudnime raz a navždy! - Fórum - ZDRAVIE.sk