Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Schudnime raz a navždy!

Príspevok v téme: Schudnime raz a navždy!
suzen_

CHCETE SA K NAM PRIDAT A SCHUDNUT KONECNE RAZ A NAVZDY? TAK NAPISTE:
-vek
-vysku
-zaciatocnu vahu
-ciel ktory chcete dosiahnut
-miery(pas, boky, zadok, stehna)
A PRIDJTE SA K NAM =)

KAZDY DEN SI NAPISEME JEDALNICEK, PODPORUJEME SA, PISEME SI RECEPTY, RADIME SI...KAZDY PIATOK SA VAZIME A NAHLASUJEME VAHU. RAZ DO MESIACA SA MERIAME.

------------------------------
Zaujímavý článok na tému "Prečo raňajkovať?" www.zdravie.sk

nathalia123

nooo, nejak tak.. ja mam teraz moznost ist robit na vyletnu lod, tak rozmyslam ci sa toho chytit, vies ono aj ked uz si manzelka sa da toto vsetko absolvovat, ale ja to volakosi inak vnimam. a to nevravim, ze by som s tym mojim nechcela zostat, ved uz aj byt mame spolocny, ale predsa len by som na to chcela este viac vyzriet. predstavte si, mna prvy krat poziadala o ruku moja prva velka laska po roku chodenia- mala som vtedy tusim 17, prisiel aj s prstienkom, bolo to krasne, aj sme si poplakali...:o)))

lilly_

wau ste iba o nieco starsie odomna a uz sa idete vydavat..ja si ani nedokazem predstavit,ze o 5 rokov by som uz mala byt pani:)ale ktovie-cas ukaze:)

r:jogurt,vlocky,kusok tvarohu
d-taky makovy kolac,ale zasluzila som si-cele poobedie som behala po doktoroch a riadne ma vystavili:)
o:ryza a paradajka,po obede jablko
dnes si uz dam asi iba trochu cottage

najviac ma mrzi,ze tento tyzden vobec nestiham cvicit,ale tak hadam aspon v sobotu korcule budu... a zajtra vecer nejake cviky..

for_4

mate krasnu temu kocky, u mna je to zas tak ze clovek mieni a zivot meni. Uz sa mi to potvrdilo velakrat, takze nikdy dopredu neplanujem:-))

zabicka1611

ale v tomto mas pravdu!!! my sme spolu uz 4 roky a hoci sa chceme brat na babo sa este necitim (i ked by som ho brala hoci hned. no je rozdiel bavit babo niekoho ineho ako mat vlastne doma!!) Chceme najskor pochodit svet (Egypt je nasim snom!!) a potom sa rozhodne :)

moniqa87

nathalia mne totiz presne o toto ide... chcem parkrat na leto nez dokoncim skolu niekam vycestovat... lebo viem, ze keby som to neurobila, tak by som si cely zivot buchala hlavu o mur, ze ked som studovala som mohla a nesla som, alebo som mala nejaky zavazok...

moniqa87

zabicka, ista sloboda sa predsalen konci, tak napriklad ja chcem ist teraz na leto do zahranicia... ked som slobodna a mam priatela nikto mi nic nepovie, ale keby som bola vydata, tak to by som si estelen vypocula... ja to beriem asi tak... najprv spoznat svet a potom ked uz budem mat chut usadit sa tak potom

nathalia123

no my spolu zijeme uz rok a zatial nam to celkom funguje, tak uvidime, co bude dalej.
suzen, ty si presne ako moj priatel- jemu by tiez vobec nevadilo, keby sme uz mali svadbu a babatko, ale to u mna zatial urcite nehrozi. lubim ho aj vsetko, ale chcela by som si byt uplne ista a este k tomu robim aj externe skolu, takze aj to si chcem najskor dokoncit...:)

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Schudnime raz a navždy! - Fórum - ZDRAVIE.sk