Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Schudnime raz a navždy!

Príspevok v téme: Schudnime raz a navždy!
suzen_

CHCETE SA K NAM PRIDAT A SCHUDNUT KONECNE RAZ A NAVZDY? TAK NAPISTE:
-vek
-vysku
-zaciatocnu vahu
-ciel ktory chcete dosiahnut
-miery(pas, boky, zadok, stehna)
A PRIDJTE SA K NAM =)

KAZDY DEN SI NAPISEME JEDALNICEK, PODPORUJEME SA, PISEME SI RECEPTY, RADIME SI...KAZDY PIATOK SA VAZIME A NAHLASUJEME VAHU. RAZ DO MESIACA SA MERIAME.

------------------------------
Zaujímavý článok na tému "Prečo raňajkovať?" www.zdravie.sk

zabicka1611

suzen - presne tak to chcem aj JA!! na babo casu dost, ale moj priatel hovori, ze tak za rok by chcel..nooo..uvidime ci sa na to dam, ved tiez po babätku tuzim,ale na to casu dost..treba najskor nasetrit :)

moniqa87

no tak to vam baby gratulujem, my uz sme s priatelom vyse 3,5 roka spolu, ale svadbu este teda ani zdaleka neplanujeme, najprv chcem dostudovat a aj trocha spoznat svet... takze ja si pripadam moc mlada na vydaj...
lebo vidim aj na sesterniciach co sa take mlade vydavali, ze teraz by neviem co dali za to, keby vtedy este zopar rockov pockali...

suzen_

nati
ja mam 20 pozazivala som si toho dost..ale urcite by sa este dalo vybuuurit =)

ale ja to ani nejako niesom..ja by som aj tera nemala problm mat babatko..ja po nom tuzim..ja to tak citim..=)ale vsetko ma svoj cas..a to by bolo este velmi priskoro..najskor sa cheme zabyvat..nasporit korunky a potom za take 2/3 roky..ale mozno to osud zariadi inak =) uvidiiime

zabicka1611

natali - ved svadbou sa sloboda nekonci, je to take iste ako vo vztahu len mas papiere a nosis ine priezvisko!!! tak kazdy to berie inak, ale ja myslim, ze sa nic nezmeni :)

mmenoir

ja mam za sebou obed, toto bolo teda fantastickeee...

cestoviny zmiesane s cukinou ktora bola taka jemne chrumkava a k tomu ryba, no skvele to bolo :)

a ranajky cerealie, ako vzdy...

a hlasim pozitivnu spravu ze prestalo prsat konecne, ta vybehnem aspon na prechadzku, snad nezacne liat zrovna ked vyjdem z domu :)

nathalia123

no baby, ty kokso, ja mam 22, priatela uz 4,5 roka a predsa si stale neviem predstavit, ze by som sa mala vydavat...:o) stale mam pocit, ze mam staaaasne vela casu a ze mam este toho tolko zazit ako slobodna..:)

suzen_

leni a kooolko ste spolu?

my sme spolu uz skoro 2.5 roka a na 2 roky ma poziadal..=)

tak sa tesim na to byvanicko..ako si to porobime a taaak..aj teraz sme casto spolu..aj mu varim, zehlim, periem..urpatujem..pomahame si jeden druhemu..a taak je to uzasne ked sa dvaja lubia =)a este aj on sa dal na chudnutie trosku..on ma trolinku take brusko inak ma peknu postavu volakedy robil cyklistiku =)aale zacneme pekne chodit na bicykel spolu aby kilecka nestupali =)

zabicka1611

suzen - dakujem..aj ja gratulujem..sa mas ze uz budete aj vo svojom..no my mozno az tak ku koncu roka :DD vela ludi tvrdi ze je to skoro, ale ja to vnimam inak!! a tiez som si vsimla, ze vydavat sa v mladom veku je akysi novy trend!!! :))

lenula

baby ja ziiiiiiiiiiiiram.... gratulujem vam :o)))
ja byvam s praitelom pol roka, uvidime kedy sa na to zmohne aj on...
ale takto mi to vyhovuje :o) ZATIAL :)

suzen_

zabicka to sa ides vydavat tak mlada ako ja =)

minuly rok ma priatel poziadal o ruku v oktobri teraz koncom maja sa budeme stahovat..to bude praaace a tak ku koncu roku caka ten uzasny den aj mna =)

inak gratulujeeem =)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Schudnime raz a navždy! - Fórum - ZDRAVIE.sk