Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Schudnime raz a navždy!

Príspevok v téme: Schudnime raz a navždy!
suzen_

CHCETE SA K NAM PRIDAT A SCHUDNUT KONECNE RAZ A NAVZDY? TAK NAPISTE:
-vek
-vysku
-zaciatocnu vahu
-ciel ktory chcete dosiahnut
-miery(pas, boky, zadok, stehna)
A PRIDJTE SA K NAM =)

KAZDY DEN SI NAPISEME JEDALNICEK, PODPORUJEME SA, PISEME SI RECEPTY, RADIME SI...KAZDY PIATOK SA VAZIME A NAHLASUJEME VAHU. RAZ DO MESIACA SA MERIAME.

------------------------------
Zaujímavý článok na tému "Prečo raňajkovať?" www.zdravie.sk

zabicka1611

viem viem..ja zacinam s behom..dam si tiez par preskokov cez svihadlo a hlavne cviky na nozky..chcem ich mat trosku vytvarovane, kedze o rok ma caka NAJužasnejši den v mojom živote :))

nathalia123

taaakze je uz som po obede a mozem napisat svoj denny jedalnicek:
r- mussli s jogurtom
d- 2 jablka + neskor bebe dobre rano zlte
o- kuracia polievka, maso v pikantnej omacke, ryza a uhorkovy salat
o- jablko
v- vanilkove acidko

moniqa87

no ja si dnes dam aerobik... to je taka polhodinka, mam doma dvdcka a pekne sa pri tom zapotim, takze mam aj hned lepsi pocit...
zabicka bez cvicenia to nie je nic moc, okrem toho vdaka cviceniu budes mat zo seba aj ovela lepsi pocit

lenula

moni myslim, ze v tomto jedalnicku sa nasli viacere babenky... ale spamatali sme sa :o) a musime makat, nech je vysledok co najlepsi. ja si dam dnes taebo, orbitrek aspon 10min. a nejake brusaky :o))
len neviem ci to zvlanem, lebo sa neda povedat, ze som vo svojej kozi...

moniqa87

lenul, ako keby si teraz napisala moje stravovanie: obed v skole, potom som si este aj doma dala a este vecera, ze ved som ziadnu nemala a sladke a uz to je tam kde to je

zabicka1611

tak ja dufam, ze do leta cosi zhodim...a urcite by som brala aj viac, ale zatial mi staci skoncit na 48-cke...:)

lenula

moni to iste bol aj moj problem. ja som mala vlastne 2 obedy. jeden v robote a druhy doma...potom zas vecera, nieco sladke....a uz to bolo.

zabicka jasne, ze cvicime :o))) inak to ide pomalinky...

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Schudnime raz a navždy! - Fórum - ZDRAVIE.sk