Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Schudnime raz a navždy!

Príspevok v téme: Schudnime raz a navždy!
suzen_

CHCETE SA K NAM PRIDAT A SCHUDNUT KONECNE RAZ A NAVZDY? TAK NAPISTE:
-vek
-vysku
-zaciatocnu vahu
-ciel ktory chcete dosiahnut
-miery(pas, boky, zadok, stehna)
A PRIDJTE SA K NAM =)

KAZDY DEN SI NAPISEME JEDALNICEK, PODPORUJEME SA, PISEME SI RECEPTY, RADIME SI...KAZDY PIATOK SA VAZIME A NAHLASUJEME VAHU. RAZ DO MESIACA SA MERIAME.

------------------------------
Zaujímavý článok na tému "Prečo raňajkovať?" www.zdravie.sk

zabicka1611

jasne chcem sa pridat...takze:
vek: 21
vyška: 155 cm
vaha: 55kg
moj ciel: 48kg
a miery: 90-76-96
aj aj sportujete a cvicite?? :)

moniqa87

jasne, ja nemam problem sa na obed najest normalne, to som sa nikdy neprezierala, to skor poobede som si vzdy dala milu, potom este aj na veceru, nieco uzasne kalozicke a stale som potrebovala nieco zobkat... ale uz som sa uvedomila... a vies co... ani mi to nechyba... to asi len oci jedli...

lenula

moni ja papam na obed vsetko, takze si kludne daj, pokial sa neprejes tak, ze ti bude odstrelovat gombik :o)))))))

moniqa87

jj, to ze sem chodim ma naplna velkym optimizmom...
inak nasi zmenili plany na obed, tak bude jaternica, ale dam si len polku a s tym mojim salatikom...

lenula

neboj sa, ak budes cvicit, ani sa nenazdas a mas ich na sebe ako nic! ja uz obleciem vsetky gate...fakt vsetky, dokonca aj tie, v ktorych som bola min.rok v lete ako hurka, tak teraz uplne v poho... :o))

moniqa87

lenul, jasne, budem na ne prinajmensom kazdy den kukat :-))))
a mam na plane kazdy mesiac v den ked sa budeme merat s ich vzdy skusit... a to bude estelen pocit, ked budem citit, ze uz ich na seba skoro mozem dostat... myslim, ze aj to pocasie mi dodava tolko elanu do toho a nadeje a hlavne viery, ze to zvladnem... inak ked uz daco schudnem, tak si dam cielovu vahu este nizsie, ale nechcela som to na zaciatok prehanat

lenula

Nathalia
presne...okolie si to vsima a vidi to! a to ma strasne tesi! dokonca su mi uz aj opasky velke... ale citim sa inak to je jasne a naistotu viem, ze je to zmenou stravy a hlavne cvicenim :o))
ja som tiez taky maniak na sladke a doprala som si aj teraz cez tieto sviatky, ale predca len toho tolko nebolo...
mas 57kg? wau! ja ked budem mat tych 60, budem rada ako blška :)))

lenula

moni, musis verit tomu, ze ten ubytok bude!!!
len si pekne vystav tie rifle niekam na vesiak, nech ich mas na ociach...to ta bude pohanat!!! :o)))

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Schudnime raz a navždy! - Fórum - ZDRAVIE.sk