Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Schudnime raz a navždy!

Príspevok v téme: Schudnime raz a navždy!
suzen_

CHCETE SA K NAM PRIDAT A SCHUDNUT KONECNE RAZ A NAVZDY? TAK NAPISTE:
-vek
-vysku
-zaciatocnu vahu
-ciel ktory chcete dosiahnut
-miery(pas, boky, zadok, stehna)
A PRIDJTE SA K NAM =)

KAZDY DEN SI NAPISEME JEDALNICEK, PODPORUJEME SA, PISEME SI RECEPTY, RADIME SI...KAZDY PIATOK SA VAZIME A NAHLASUJEME VAHU. RAZ DO MESIACA SA MERIAME.

------------------------------
Zaujímavý článok na tému "Prečo raňajkovať?" www.zdravie.sk

nathalia123

:-))) ja som tiez vtedy vazila viac, tusim to bolo okolo 61, ale uz som nejako ani nechudla, len sa to este pohlo tym cvicenim.. snazim sa udrziavat, ale poviem ti ziadna malina to nie je, hlavne ked su sviatky, oslavy a tak podobne a okrem toho tiez hrozne lubim sladke, takze niekedy sa musim fakt riadne kontrolovat.:) ale kukam, ake krasne pokroky tu vsetky robite, ze je to ovela lepsie, ked uz si to aj okolie zacne vsimat?:-)

moniqa87

babenyyyyyy.... bola som u zubara, dva zuby mi opravoval a este dva dalsie kazy mi nasiel, tak som objednana v maji na svoje meniny... tomu hovorim stastie....
inak som dost teraz naplnena optimizmom a myslim, ze zajtra uz nejaky vysledok uvidim, ale mozno to robi aj to, ze zajtra pride moja sesternica zo zahranicia, ktoru mam velmi rada aj so svojimi synmi a to som sa len dnes dozvedela, takze skvele prekvapka :-)))))))

lenula

ano!!! ahojky :o)))
tak vidis zasa som tu...ale to je dlhy pribeh... :o)))
ako sa mas? vidim, ze kilecka si udrzujes, si sikulka. ja som sa dopracovala na 71 kg, fuuu
Ale uz samozrejme tolko nemam :o)))

nathalia123

:-))) aj ja som sa na teba kukala lenka.:) pisali sme si v teme chcem tehlicky a schudnut tak ten rok dozadu tusim, ak sa teda nemylim, potom sa ta holcina prestala nejako ozyvat a volajako to upadlo.. spravne?:)

suzen_

xixi =)) no to bude uz nas je 16 =)) ale to je len super ze sa nas tu tolko zislo a ze tolko kociek zo sebou nieco chce urobit =)

suzen_

zabicka a chces sa k nam teda pridat?
ked ano tak napis svoj vek, vysku, zaciatocnu vahu, cielovu vahu, miery..

kazdy piatok sa vazime a nahlasime vahu, rano ked prideme napiseme co papame, a raz do mesiaca sa meriame s tym ze termin si dopredu urcime..a teraz je to 24.4.09 =)

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Schudnime raz a navždy! - Fórum - ZDRAVIE.sk