viem ze uz to tu vela krat bolo ale pomozte mi prosim :(

Príspevok v téme: viem ze uz to tu vela krat bolo ale pomozte mi prosim :(
ubolena

stale kazdy mesiac mavam nejake problemy..vaginalne..neviem ci je to mykoza alebo co..doktorka sa nevyjadrila..ja uz nevladzem fakt..tento mesiac mam to tam strasne napuchnute..vsetko boli..zajtra idem k doktorke..ale to nema konca kraja..nie je tu niekto kto to maval kazdy mesiac a zbavil sa toho? a z coho to mal mi prosim napiste a ako sa toho zbavil..fakt za odpovede vam budem velmi vdacna. pa

ubolena

pred priatelom som take problemi nemala.potom ako som zacala pohlavne zit..tak sa to zacalo objavovat..ale to sme mali este ochranu..vyskytovalo sa to ale nie tak casto ze kazdy mesiac...a potom mi nasadili antikoncepciu lebo nikdy nemam pravidelnu menstruaciu aj par mesiacov som nemala..tak v tomto to pomohlo.ale teraz mam problemi kazdy mesiac :(

veverqua

Neuzivas nahodou HAK? Si pri kazdom styku dostatocne zvlhnuta? Mavala si to aj pred tym ako si zacala pohlavne zit? Vies, pri tychto problemoch treba zohladnit uplne vsetko, je tazke radit ti len na zaklade tvojho strucneho opisu. Ja som s takymito problemami tiez bojovala dlho, ale u kazdej to moze suvisiet s niecim inym. Tak skus byt trosku konkretnejsia.