!!!!!!!HROZNEEEEEEE-čitajte!!!!!!!!!

toto?

Demaskovanie obchodu s chorobami:
V uplynulých desiatich rokoch som sa usiloval o demaskovanie organizovaných podvodov farmaceutického priemyslu. Poukazoval som na to, že najväcšou prekážkou zlepšenia zdravia ludí na našej planéte je farmaceutický priemysel a jeho ciel žit z rozširovania spektra chorôb. Ako lekár - vedec som bol vo výhode pri pátraní po skutocných prícinách kardiovaskulárnych chorôb a dalších chronických ochorení. Spolocne s kolegami som pomáhal pri dokumentovaní úcinných prirodzených a nepatentovaných alternatív k farmaceutickému obchodu s chorobami. Objav prirodzených molekúl optimalizujúcich bunkový metabolizmus umožní ludstvu predchádzat a do znacnej miery aj eliminovat väcšinu najbežnejších súcasných ochorení vrátane kardiovaskulárnych chorôb, rakoviny a mnohých dalších chorôb.

jalla

presne tak,prevencia,zdrava strava a pohyb su jedinym klucom uspechu dobreho zdravia a tento clanok by sa mal zverejnit vsade,nech ludia vidia,aj ked nebudu verit,ale ostane to v ich podvedomi a raz pochopia,ze ti nasi uzasni lekari nie su az taki znali do nasho zdravia,lebo oni neriesia pricinu,len tlmia nasledky-tabletkami....