svrbenie v pošve

megan

Neboj, pred menzesom je narusena vaginalna flora, tak sa tam premnozia kvasinky. To nie je nic vazne, iba neprijemne a po menzese sa zacnes liecit :-) Skus si kupit tie lactobacily..

megan

No mala by si pockat kym ti skonci menstruacia, lebo aj tak ta zajtra nevezme.. S menzesom sa na gyndu nechodi. Este vydrz par dni.

lucqa

no asik mas pravdu pojdem veru zajtraa... len nwm ako to povedat mamee.. mne je to blbe aj ked neviem preco...asik sa hambiim

tinusska

ja uz doma... nejaka infekcia, tak mi dala tabletky.. iba dnes vecer dve a zajtra rano, a ze by malo byt po tom... tak necakaj ani ty :))

lucqa

tinusska:no asik mas pravduu...kks dakujem tii :D mozno aj hned zajtra tam asik skocim nech vjem ako natom som....aj ked mam velkyy strach ...

tinusska

ved to je uz najvyssi cas ist gynekologicke.. ja mam 22, a poviem ti, kramy mam od 9 rokov... no all problemy zacali az sexom, aj ked sme obaja cistotni.. mame sa to urcite neboj povedat.. a ak si uz mala 15, mozes ist aj normalnej pre dosp., nepotrebujes papierik od lekara... tak bez a necakaj, lebo to bude len horsie..

lucqa

pre megan: no hej mam a dnes som to zrovna dostalaa......a vytok ani nie len niekedy....myslis ze ide vazne o infekciu?