Do leta buďme kočky!

leila

helou, pozeram ze tato tema dako zanika, takze sup sup z prispevkami :)
Ako sa vam dari, ja som dala za mesiac a 2 tyzdne asi dolu 5kg takze som stastna. Teraz dako vaha stoji, ale zacala som trosku behat :))

sandrita

nepisem moj jedalny listok,lebo som ani nejedla,nechutilo mi,takze som bola len o vode a cajiku
ked som uz teraz zacala jest tak len raz za den trosku
a trosku cvicim-teda skor take tanecne pohyby,asi po pol hodinke
citim sa lahsia,nohavice su volnejsie,tak sa tesim

sandrita

ahojte kocky
dlho som nepisala,bolo toho vela,doma hotova nemocnica ale pokrok hlasim 4 kg dole vdaka chorobe,zatial sa drzim,nezeriem tolko,len dufam mi to vydrzi
tak si vas idem precitat este

lostraveller

AHOJTE, PREDAVAM LIPOXAL EXTREME 39 TBL ZA ZVYHODNENU CENU 12 EUR PLUS POSTOVNE(max.2Eura)Expiracna doba 2.10.2010 Dovod predaja: Schodla som z nich 6kg za 2 mesiace a som spokojna. Zvysne tabletky rada ponuknem dalej. KONTAKT: retrossali@hotmail.com DO SPRAVY NAPISTE ZAUJEMCA O LIPOXAL. Dakujem!

A NIE JE TO PODVOD ANI REKLAMA ANI DEALER!!!

mary_anne

prajem pekny den. no kde ste sa vsetky podeli?? :o)
tak ani ja som sem davno nepisala. musim to napravit.
takze na vahe som neschudla, ale na objeme a v poslednej dobe mi kazdy vravi, ako som schudla a citim sa aj trosku "mensia" :o) (len dufam,ze to je aj naozaj, nie len z tych reci :-D )
vela ani necvicim, nie je kedy,ale teraz sa aspon snazim korculovat, ked je tak krasne.
ale ako mi zistili problemy so stitnou zlazou,tak mama si mysli, ze prave preto chudnem. no aspon to nie je ten opacny pripad, ktory ma ona :o(
a co vy?

pajka22

Ahojte bambulky,
ja som sa vcera nevazila, kedze mam teraz menstruaciu a vaha vtedy ukazuje viac :-( a nechcelo sa mi ani merat. Odkladam si to na buducu nedelu. Zajtra idem aj s kamoskou na aerobic, tak sa teskam :-)

Mishella

ahojte bambulky ja mam taky pocit ze som skor pribrala ako zhodila a preto som nenabrala odvahu sa ani odvazit ani omerat neviem co je to so mnou ale nevzdavam to zachvilku sa chystam ist si zabehat s kamoskou tak dufam ze buduca nedela bude o nieco pozitivnejsia a vy ako? kilecka letia dolu?

stacarka

ahojte :) takze tento tyzden bol dost taky zabijak.. uplne som nevladala poobede.. neviem si zvyknut na ten skolsky zivot, ked som asi tak tri tyzdne poriadne nechodila do skoly :D a vzdy som vstavala o osmej alebo tak.. takze som cvicila iba raz za tyzden - 35minut.. a bola som v posilke vo stvrtok.. riadnu svalovku som mala.. ale vcera som to na zabave vyskakala :P tym krokomerom, co byvaju na mobile, som si napocitala okolo 20km :D takze som celkom spokojna :P
nezabudnite, ze zajtra je meraci den!! som zvedava na vysledky :) ale myslim si, ze som trocha pribrala.. na bruchu hlavne.. uvidime :) pekny den ;)