Do leta buďme kočky!

sasa

ahojte,no ja som zacala chudnut vo februari, doteraz som dala dole 5 kilo, mala som 73, teraz 68, uz to an sebecitim... som aktivna sportovkyna, ale som proste nachylna na priberanie, cize teraz zase musim driet, ale stoji mi to za to... drzim vam moc palceky a v lete budeme kralovne plazi:)..

stacarka

ahojte =) tak ja som akurat prisla z toho hokeja.. boze, ta hodinova cesta.. uplne ma zabila.. take unavujuce.. ale hokej bol dobry :-P..
mary
meriam sa takto:prsia, ako si napisala, cez bradavky; pas v najuzsom mieste; ja si potom meriam aj pupok aj bedra.. len tak pre zaujimavost..; potom si meriam zadok, proste si "obmotam" meter okolo zadku a posuvam ho hore a dole, a ked mi prejde cez vsetky miesta, vtedy je to ten spravna dlzka.. proste ta najvacsia..; stehno tam, kde je najsirsie tiez.. tzn. nie uplne pod zadkom hned, ale trocha nizsie.. tam kde to tak troska "odstava" na vnut. stehnach..; meriam si aj lytka aj bicepsy .. aby som sa orientovala :-)
michella
ja som tiez nedockava.. a nielen kvoli merianiu.. toho sa pravdupovediac bojim.. mam pocit, ze mi zhrubli stehna.. ak ano, znizim zataz na bikeu..
ale tesim sa aj kvoli farbe na vlasy.. idem si dat sampon.. aby sa mi trocha ozivili hehe :-)
paulinka
to je mi luto.. ja nemam velmi velku nadvahu.. ale som na tom rovnako ako ty teraz.. vsetci chalani mi stale hovoria, ze mam jebave oci.. a kazdy vzdy chce len jedno.. baby ma neznasaju odjakziva.. a mam jedinu kamosku, ktora je na tom rovnako.. len o trocha lepsie.. ma staleho priatela.. ale baby ju takisto neznasaju.. az na par z jej partie.. no to je na dlllllho.. ale viem asi ako sa citis.. a mozno to bude u mna este horsie ked budem mat pekne krivky hehe.. teraz som tak trocha pri sebe.. ale mne je to jedno.. kym chalana nespoznam, nezacnem si s nim.. takze nehrozi, ze by som uverila prvemu, ktory by mi povedal "velmi sa mi pacis, mam ta rad taku aka si" uz po tyzdni.. proste nechavam to plavat.. uvidime :-)

mmenoir

OWERAL

jaaj ja dobre viem jake to je, na takej nizuckej postave vidno kazdy jeden nedostatok, kazdy gram navyse... ja mam 154 cm a uz som vazila v zivota aj 39, aj 50, v sucasnosti sa snazim na 42kg. ale je to narocne, lebo zijem v zahranici a tu je celkom odlisny sposob stravovania sa...
kazdopadne drzim palce :-)

paulinka_2

ahojte baby ja zacala chudnut v decembri 2007 a do leta 2008 som schudla 34kil.Z povodnych 98 na 64 co je pri mojej vyske 181 cm celkom v pohode mozno by som este chcela dat nejake kilo dve dole ale to ma teraz netrapi.
Chudla som od mojich 12tich v podstate aktivne som odmalicka cvicila robila som hazdanu a v spominanych 12tich som mala 172cm a 70kg.vtedy mi vsetci hovorili ze som kus baby a mala by som este pribrat aby som mala v hadzanej lepsie moznosti.zobrala som to doslovne a vypasla som sa za 6 rokov na 100kil skoro.
Ale v lete 2007 prisiel zlom....v takmer 18tich som bola bez chalana s ziadnym som sa ani nebozkavala a moje kamosky mali za sebou niekolko rocne vztahy.
chalani sa mi smiali neznasali ma.ved som vyzerala ako chlap skoro,prsia skoro ziadne aj pri takej hmotnosti.pocas tojo ako som schudla som sa o seba zacala starat.po dosiahutia ciela co bolo 65kg som absolvovala zvacsenie prs,co teraz trosku lutujem....chalanov mam teraz 10 na kazdom prste ale o to mi vobec nejde,ani sa nechcem chvalit ani nic.....len je proste hrozne blbe si uvedomit ze toto vsetko co teraz mam ako inak ma ludia beru suvisi len s tym ze vyzeram dobre,som v depresiach a stale sa bojim ze sa znovu rozoteriem a vsetko stratim,nemam skutocnu kamaratku ani kamarata.baby ma v podstate neznasaju a chalani ma chcu jedine do postele...na druhej strane mozno bolo lepsie byt siva myska ktoru si nikto nevsimal..

mary-anne

nazdarek :o) dnes mame ale krasne, heh, az na ten vietor, co ma skoro odfukol :o))
no ja cez vikend akosi nemam casu na cvicenie,furt volaco. no dnes som mala zmrzlinku sa priznam,dali sme si aj s priatelom;) aale hadam mi to neuskodi.. no to meranie, stale nemam krajcirsky meter, volakde sa nam zapotrosil. ale ako sa vlastne meriate? prsia , ehm, priamo cez bradavky?:o)
brucho, cez ten najuzsi pas, ci cez pupok? a co zadok? cezen ci nejako pod? a co stehno??? som total mimo z toho, ako som uz pisala, cely zivot som sa nemerala,tak neviem:oD

Mishella

tak to vyzera ze budes mat pekny dnik :)hehe no to este ani ja neviem ci budem vladat horsie je to ze sa venuje futbalu tak vydrz ma dobru... jaaj svalovka ani nehovor mna tak boleli nohy z plavania zaplavala som 1km som bola na seba hrda ale uz som to asi rozhybala tak pohode:) a mam pocit ze mam viac energie :) tak sa tesim... len som strasne nedockava na zajtrajsok ....ze ako sa nam tento tyzden darilo:):) dufam ze nestratime motivaciu :)

stacarka

ahojky=)
dnes.. doobeda som sa venovala malej sestre a troche ucenia.. a poobede idem na hokej.. povzbudit tim :-) .. ked sa vratime, asi idem umyt auticka.. a potom vecer, pri fantastickej stvorke, si pojdem na stacionarny.. mam svalovicu zo vcerajsieho aerobiku kks.. nechapem.. z bicykla nic, ale z aerobiku na vnutornych stehnach a tesne pod zadkom.. ale som rada.. aspon viem, ze som to precvicila :-P
ja neviem ci by som zvladla s priatelom cvicit.. chalan ma vacsinou vzdy vacsiu vydrz.. ci ako povies? :-P zvladas? :-)
pekny dnik :-P

Mishella

awojte holky no zajtra nas caka meranie .. dufam ze sa nebudem muset za seba hanbit a nebudem sklamana aky mate na dnes planik? ja asi s priatelom behat a cvicit a teraz musim ist upratovat :D hrozne s ami nechce:) pekny dnik vam zelam

stacarka

no vitaj oweral :-) ja sa odmeriam zajtra rano, tak to tu mozno pridam :-) ak sa nebudem za seba hanbit :-D
tak podme do toho ;-)