Bolest v podbrusku,vytok,bolest pri sexe..

Príspevok v téme: Bolest v podbrusku,vytok,bolest pri sexe..
sunnysweetie

ahojte, asi tri mesiace dozadu ma zacal trapit bledy vytok..nesmrdi.. mavam ho asi tak tyzden pred dostanim menzesu.. pobolieva ma v podbrusku, v okoli ladvin a posledny mesiac to boli aj pri sexe.. :(
nechcem panikarit a bezat hned k Dr., len sa poradit..
mate podobne skusenosti?
co vam pomaha??som skor za prirodne lieciva..

vopred dikes za odpovede.. :-)

lambada

Ahojte vsetci... chcela by som sa opitat na bolesti ohladom v pod brusku a ladvin...strasne ma bolia ladviny... a v podbrusku len obcas... ale je to dost bolave...niekedy to ani necitim... som aj vycerpana..unavena.. stracam pomaly silu... mala som s priatelom sex pred 5 dnami a pri tom ma bolelo strasne pod bruskom,ze sme to museli ukoncit... a odvtey ma picha v ladvinach a v pod brusku... strasne sa bojim a prosim vas poradte mi co mam robit... mam ,len 17 rokov :(...dakujem

lambada

Ahojte vsetci... chcela by som sa opitat na bolesti ohladom v pod brusku a ladvin...strasne ma bolia ladviny... a v podbrusku len obcas... ale je to dost bolave...niekedy to ani necitim... som aj vycerpana..unavena.. stracam pomaly silu... mala som s priatelom sex pred 5 dnami a pri tom ma bolelo strasne pod bruskom,ze sme to museli ukoncit... a odvtey ma picha v ladvinach a v pod brusku... strasne sa bojim a prosim vas poradte mi co mam robit... mam ,len 17 rokov :(...dakujem

drobcek....

ahoj chcem sa spitat...mam priatela a pri kazdom pohlavnom stiku ma to boli neviem co mam robit lebo sa bojim....a pred dvomi dnami som mala menzes iba dva dni...dakujem odpiste mi prosim.....

ravenn

Asi by som ti poradila predsa len ist ku Dr., mne taketo problemy zacali asi 4 roky dozadu a kazdym rokom sa to len zhorsovalo a co som si prezila tuto zimu a jar, to radsej nebudem ani opisovat.Tieto veci treba podchytit hned na zaciatku, ak nie, moze sa to potom s tebou tahat este dlho.