Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

mastne vlasy? alebo skor suche?

Príspevok v téme: mastne vlasy? alebo skor suche?
marika111

Ahojte! Neviem usudit aky sampon by bolo najvhodnejsie pouzivat na moje vlasy. Mám take zvlastnejsie vlasy ktore síce su len jemne mastne ale pokozku hlavy mam suchu. Dokonca mam aj poškodene konceky aj ked som si prednedavnom skracovala. Cim to moze byt?...aky sampon mam pouzivat aby sa mi rychlo nemastili vlasy, aby som si ich kazdy den nemusela umyvat ale zaroven aj aby boli pekne?...dakujem

marika11

myslis ze su nato urcene? :D Tak ja take nechcem. Radsej budem mat mastne vlasy ako suche :DD
amika...a kde to kupim? Nikde som este nevidela tuto znacku

happi

aj ja mam take vlasy, pri korienkoch sa mi mastia a konceky mam suche, pouzivam Fruktis, aj sampon aj kondicioner, davam si masku na suche a znicene vlasy, ale len na konceky, vlastne potial, pokial mam vlasy suche

marka111

ved vravim ze mam cudne vlasy :))..Takze neviem ani ci si ich casto alebo radsej len kazdy den umyvat a aky sampon pouzivat. Uplne pri korienkoch mam suche vlasy. Potom su uz mastne a konceky zas suche :(..

kohut

no to je cudne mas pokozku hlavy suchu a vlasy mastne ?? hmm alebo korienky su mastne a konceky suche lebo ak mas take tak je fructis na take vlasy mastne korienky a suche konceky

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

mastne vlasy? alebo skor suche? - Fórum - ZDRAVIE.sk