darček

Príspevok v téme: darček
technécium

v sobotu sme mali s kamošmi dosť ostrú výmenu názorov, na darčeky pre ženy, tak by ste mi to tu mohli ozrejmiť z prvej ruky
ja tvrdím, že na prvé rande nie je vhodný darček, len pozvanie do reštiky a tak, potom na druhom je možné kino a nejaká prkotina ako mydlo, ale kvalitné, voňavé, vačšinou si baba pomyslí, že čo ja smrdím, alebo sa neumývam, ale myslím, že tento typ darov je dobrý a kamoši len, že musia byť kvety, potom niečo drahé, že také darčeky najviac ženy potešia, tak ak je to s vami

sweet

ja idem s dievcinou jednou druhy krat von na valentina hned, a dam jej plysaka takeho medvedika so srdieckom, ale tak my si spolu dlho piseme a casto sa vidime v skole a sa vzajomne tak mame radi ona mi dala raz jojo kysle zizalky co mam rad pre mna len na chodbe =D tak by bolo hlupe jej nic nedat na valentin, ale tak to nie len preto som jej kupil aby to nevyzeralo blbo ale to je take prve dievca co fakt citim ze ma ma rada tak co by som jej nekupil nejakeho pekneho medveda ? =)

belissima

Brieta si dobre odveci. Si frigidna, ci co?? No ja praveze milujem kvety, ruze , tulipany, ale aj mydielko a cokolada moze byt. A milujem ked je chlap zo mna nadrzany, pretoze aj ja som nadrzana ked sa mi ten dotycny ozaj paci :)

brieta

No ja keby som sla na rande s tebou,tak by som neocakavala darcek,skor ja by som ti kupila pravidla slovenskeho pravopisu,zjavne ich potrebujes.
Taky debilny nazor ze darceky musia byt moze mat iba chlap.Zeny uprednostnuju ine veci.Ale ty na rande potrebujes iba "zasunut",tak naco sa trapit darcekmi?
Ty si ako v tom vtipe :!U zien hladam iba vnutornu krasu.Ked som vo vnutri-krasa !"
To je tvoj pripad.

technécium

však, to je cieľ, toho darčeka, myslel som, že to žiadna baba nepochopí, ale vidím, že sa nájdu aj také

fizzy

apropo, ani mydielko nie je zly napad, mozno sa jej dostanes pod kozu, ked pri sprchovani bude mysliet len na teba.

ssia

ja osobne nevyžadujem darček na žiadnom rande...stačí že som s tým človekom a kecáme a cítime sa dobre atď...a keď už to musí byť, tak niečo malé (kvalitnú čokoládu), ale isto NIE KVETY!!! to sa tak dáva koze zožrať, nie babe na rande:DDDDDDD