darček

Príspevok v téme: darček
technécium

v sobotu sme mali s kamošmi dosť ostrú výmenu názorov, na darčeky pre ženy, tak by ste mi to tu mohli ozrejmiť z prvej ruky
ja tvrdím, že na prvé rande nie je vhodný darček, len pozvanie do reštiky a tak, potom na druhom je možné kino a nejaká prkotina ako mydlo, ale kvalitné, voňavé, vačšinou si baba pomyslí, že čo ja smrdím, alebo sa neumývam, ale myslím, že tento typ darov je dobrý a kamoši len, že musia byť kvety, potom niečo drahé, že také darčeky najviac ženy potešia, tak ak je to s vami

krasna panna:-)

Mne sa to s tou satkou zda moc "premyslene"- vlezle. Pomyslela by som si ze tipek sa asi moc snazi a to nie je dobre. Ruza je ruza a ked ju nepozna velmi dobre, vsetci vieme ze kazda zena ma rada ruze, aj lesba..

plamienok

Ved prave to ked ju nepoznas nemozes nic riskovat ked ti zalezi na tom co si o tebe mysli.Malo by to byt nieco nie velmi osobne kedze ste este na samom zaciatku.

plamienok

Ja myslim,ze vyhrava zatial ta satka a v nej by mali byt niake skutocne kvalitne belgicke pralinky...
A tie ruzicky podla mna nie aj ked to je mile lebo je to minimalizmus a to vela o cloveku napovie takze... nedoporucujem.

tech

Kaktus nie, ten mi nepripadá romantický skor orchidea a ci sa aj nehovorí kto pestuje kaktusy ostane slobodny, ak by pestovala a ma rada kaktusy tak moze byt, ale co si pomyslí ked dostane kaktus? To co o nej vies je ze je citlivá, tak by ju potesilo asi nieco milé mozno milý anjelik, mozno ma romanticku citlivú dusu. Takze ona je pre teba záhadna, ked ju este nepoznas a nevies co by mala rada.