darček

Príspevok v téme: darček
technécium

v sobotu sme mali s kamošmi dosť ostrú výmenu názorov, na darčeky pre ženy, tak by ste mi to tu mohli ozrejmiť z prvej ruky
ja tvrdím, že na prvé rande nie je vhodný darček, len pozvanie do reštiky a tak, potom na druhom je možné kino a nejaká prkotina ako mydlo, ale kvalitné, voňavé, vačšinou si baba pomyslí, že čo ja smrdím, alebo sa neumývam, ale myslím, že tento typ darov je dobrý a kamoši len, že musia byť kvety, potom niečo drahé, že také darčeky najviac ženy potešia, tak ak je to s vami

belissima

Fizzy.. fuha! Trochu dobove, ale nevadi, len nech to nie je trapne ked jej to budes recitovat.
Ja som od mojho na zaciatku cervene ruze dostalava. Po rokoch chodenia som mala asi tisic vysusenych ruzi :-)

technécium

verše, myslím, že to už je moc gýčové, pripadá mi to také trápne, skôr pre ňu myslím
aj anjelikovia sú zaujímavý

tech

ano myslím, ze nieco s kvetmi, nie som si ista ci ju dal spravit alebo ci ju dal vyrobit, ale vedel myslím z aranzovat kvety bellissima to bolo dávno

tech

tak kniha mozes mat aj pravdu, ze podla typu báb, lebo ja som veriaca a dostala som napr. knizku Jezis moj uzdravovatel. Pekná knizka a tiez na prvom rande

technécium

hej belissima, presne si to vystihla prečo mydlo, je to blbosť, neurazí, musí rozmýšlať prečo mydlo a je to sexi

belissima

No to by si tiez musel natrafit na taku, co takyto dar oceni. Neviem.... mozno az po nejakom dlhsom case ked sa budete lepsie poznat. Teraz su aj take malinke sosky bielych anjelikov "in". Je to roztomile :-)