Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

iba pre RNG

Príspevok v téme: iba pre RNG
puma127

dobry vecer,otravujem vas,to si priznavam ,ale nemam doma internet a sale sa mi stratia prispevky vo fore ,,otazky na rng,, budem rada,ak odpoviete tu...uz iste viete o com bude pisat,teda o tych priravkoch dobrych na zrychlenie metabolizmu,prosi vas napise este raz tie pripravky ,a napiste ich vyskyt kde ich mozem zohnat.Budte tak dobry,srdecne dakujem.

puma127

preto,lebo ked napisem otazky na rng a niesom na internete aspn 3dni svoju odpoved uz najst neviem ,pretoze doma net nemam,chodim k sestre do prace

puma127

a posilnovanim na rukach s cinkami tiez vydam nejaku energiu?

a s tymi vypoctami,neviem kdesi som citala ze ako vypocitat bazalny metabolizmus cloveka a kolko kj ma prjat na udrzanie hmotnosti...no skusim sa na nete potrapit ,napreik tomu dakujem

RNG

puma, tie hodnoty su velmi zavisle od metabolizmu, cinnosti aj vahy jednotlivca
Vseobecne treba minimum okolo 1200 kcal na zivot az do 3500 pre velkych a velmi aktivnych ludi.
Vo velmi studenych krajinach napr eskimaci spotrebuju az 8000 kcal denne, velku vacsinu z toho na vyrobu tepla.
Preto odporucam ludom co chcu schudnut najme plavanie v chladnej vode, to spali majviac kalorii a tukov v tele.

RNG

milys, dna je vysledok zhromazdovania sa vodonerozpustneho stavelanu vapenateho v koncatinach. Tj treba sa vyhnut co najviac zdrojom stavelaniov, co su vnutornosti a masa vseobecne a niektore zeleniny(zemiaky, spenat, a samozrejme stiav) Spenat sa da jest surovy, lebo tyam je kyselina stavelova nezlucena s vapnikom.
Odstranovanie nerozpustnych stavelanov z tela sa da chelaciou(tj branim inych organickych ovocnych kyselin, ktore rozpustia stavelany)
Dobre zdroje su citrony ale najma ceresne(cerstve aj zavarane) a visne. Zo silnejsich prostriedkov je to EDTA kyselina, ktora sa pouziva vseobercne na chelaciu, rano EDTA, vecer mineraly na kosti

puma127

rng
este som sa Vas ccela opyat,ako sa ypocita,teda ak viete,alebo neviete stranku nejaku,kde ludom pocitaju kolko kj maju prijat za den aby si udrzali hmotnost..viem ze sa nasobi hmotnost s niecim asi bazal.metabolizmus nieco take...a dakujem za vsetky reakcie

RNG

jablko nie je stimulant ani nema privela kalorii, takze z neho sa neda pribrat permanentne. Je vyborny zdroj cistiacich vlaknin(pektinov) a bioflavonidov.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

iba pre RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk