Špicate prsia.....spite v podprsenke?

Príspevok v téme: Špicate prsia.....spite v podprsenke?
spicata

Ahojte! Tie ktore mate spicate prsia urcite viete prečo zakladam tento prispevok. Strasne mi vadi ze mi odstavaju prsia, ked nemam podprsenku, hanbim sa v tedy. Takze stale nosim podprsenku. Ale vraj je to nezdrave. Potrebujem poradit ci neexistuje nieco nejake cviky na tie prsia aby boli viac gulate? Poradte prosim..dik

spicata

mne to vadi a dost. Mne sa take prsia nepacia vôbec a mam ich aj male tak to vyzera este horsie. A vadi mi to aj preto ze ich mam akosi citlive, ked nemam podprsenku tak sa mi tricko alebo pyzamo o ne sucha a je to velmi neprijemne

naozaj??

to myslis naozaj, ze ti vadia spicate prsia? ved to su vobec najkrajsie prsia ake mozu byt. ked si manzelka sylvestra staloneho davala silikony, tak vyslovene trval na tom, ze prsia musia byt spicate, lebo tie lopty nemoze ani vidiet. ako moze vadit niekomu to, co je krasne a perfektne. to nemozem pochopit!

Adulka

Ja doma nenosím, ani keď spím. Načo..Pri spaní podprsenka??? Veď to by som sa asi pohodlne nevyspala..A mám malé prsia, také max. dvojky, možno aj menšie.max. 75B.

weleda

ja mam tiez spicate, take citrony. To preto ze mam velke bradavky.Mojmu chlapovi sa to paci. A tiez vzdy nosim podprdu, iba ked som doma, alebo ked spim nie..