Chlapi,infekcie a kde hladat pomoc lekara.

sara333

Dakujem za radu vsetkym.
Sunniee-hpv mam podobne,aj preto som dost vystrasena,liecena som na rakovinu krcka maternice,momentalne ok,ale caste budu kontroly.My z muzom,sme sa bavili na tuto temu,ale zatial neuspesne-myslim ohladom jeho vysetrenia.
Ze aj tak nepojde a naco si bude kazit naladu tym,ze mozno to ma,proste zije s tym,ze je zdravy.
Ja som sa pytala mojej lekarky,co podniknut z muzom a povedala,ze nic.
Ze on proste nemusi mat nic.Mame pouzivat kondom.No pochopte,kondom z manzelom,este k tomu on ho nerad,da si ho vzdy ale zevraj to nie je ono.
Chapem,ked si ho zasa neda,tak hned mam infekciu.Na porazenie!!!!
Aspon takto sa vyventilujem,a vdaka za podporu.

monika1984

sara333/ mal by ist k urologovi, no treb atam odporucanku, od obodneho alebo nech mu ju da tvoj gyn...aj tak sa da...
ja som bola na tom dlho podobne, ja som dos eba pchala neustale lieky cipky..atd az raz na man dobre nahukal moj gyn.ze ci si chcem organizmus znicit antibiotikami a tak..a dal listok ku urologovi aj jemu..po dlhom prehovarani isiel a pomohlo!Dokonca poctivo isiel aj an kontrolu. treba mu to vysvetlit! ak ta ma rad pochopi to a urobi to pre teba!!!

sunniee

asi pred rokom som sa dozvedela, ze som pozitivna na HPV, ze mam v tele papilomavirusy. mam priatela uz vyse dvoch rokov.. nehovorim, ze pred nim som bola svätica, to urcite nie..
sestricka mi povedala, ze som to asi dostala od tohto priatela, co mam teraz, kedze sa mi to ukazalo az ked som uz bola dlhsi cas s nim.. a pritom on mal predo mnou max 3baby.taky slusacik.. sama vravela, ze niekedy staci jeden krat s nespravnou (nespravnym) a mas to.. bol dost v soku, ked som mu to povedala. a chcel ist ku doktorovi teda, ci to ma v sebe.. no len nejako sa na to zabudlo :-( ja sa teraz s tym trapim, ktovie, ako to bude dalej... (zatial nerakovinotvorne virusy)
ale zas na druhej strane, niekedy to zena moze mat a ukaze sa to az ovela ovela neskor. takze neviem..
no ale jeho donutit ist na prehliadku, nemozne!

me for me

sara333: no neviem asi to budu take silne infekcie,pretoze vzdy ked idem ku genekologovi tak vzdy vzdy vzdy mi da nejake lieky na zapal,mykozu streptokoka,a to tam mozem ist hocikedy vzdy sa nieco najde..

niekto

mircoMY33 ty si fakt kus vola co nepozna rozdiel medzi sex zoznamkou a sexuologickym forom ked nemas co dodat radsej nic nepis

mircoMY33

no prave asik v tom to je je moc vikoni a preto dostavas infekcie.Musis naist neakeho menej vikoneho a bude po infekciach

sara333

myrco-mne sa uz sprotivili vsetci chlapi,ked niekto na mna zmurkne a pod.tak mam po nalade
btw-inak v sexe nanho nikto nema,som si ista,oki