Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zničené trávenie

Príspevok v téme: Zničené trávenie
jozef87

Je tomu už rok, čo mám problémy s trávením. Prv som posiloval a hodne jedol, resp. poviem narovinu, prežieral. Preto po hordách denne skonzumovaného tvarohu , mlieka , mäsa bola riedká, bledá stolica na dennom poriadku. Cez minulé leto som teda zašiel na gastro. Boli mi robené len krvné testy na celiakiu , HP , pecenove testy a vsetko OK az na zvysene Imunoglobiny IgG a ALT. Obe hodnoty zvysene dost vyrazne. Bolo mi povedané, že som prekonal nejakú infekciu čreva a predpísali mi po POL ROKU od prvej návštevy antibiotiká Ciprinol 500, samozrejme výsledok stále ten istý - plynatost, objemné, ale nie riedké stolice. Dráždivé črevo usudzujem ,že nebude, keďže sú dni, ked mi je celkom OK a k tomu beriem 3 druhy probiotík , ale pomaly strácam na váhe, aj keď jem značne, kedy by som za normálných okolností priberal, preto sa pýtam , mám zoslabnutú absorbciu tenkého čreva ? resp. prečo je to nevstrebanie živín , zničil som schopnosť čreva vstrebávať tým prežieraním ? Diky za rady. Rok je predsa už dosť dlhá doba, aby sa to dalo do poriadku...

[zruseny12]

....presne tak ak chces vediet v akom stave mas creva,potrebujes odborne vysetrenie, daj si urobit gastrofibroskopiu,pri gastrofib.ti odoberu vzorky a z toho ti zistia v akom stave mas creva.Len tak sa to neda povedat,hoci ja som uz tusila,ze mam znicena creva a ze sa vo mne nieco deje,a este som ani u lekara nebolo/davno predtym/mala som aj velke krce,vsetko ma bolelo atd.ale aby si mal istotu.myslim,ze na tu hadicku by si mal ist...vela stastia

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.