25 rokov na krku a boj s akne

Príspevok v téme: 25 rokov na krku a boj s akne
radima

Mam 25 rokov a bojovala som zubami nechtami proti akne, bez Hak, som proti chemii, ale uz nevladzem...neviem, co mam robit, z Hak mam strach,ked vidim co sa o nej pise, ale na druhej strane,by som konecne chcela lepsiu plet. Vzdy mi bolo prednejsie zdravie, preto som ju dodnes nevyskusala. Ale aj psychika je dolezita a ta mi zacina zlyhavat, lebo zvadzat tak dlhy neuspesny boj cloveku nepridava. Stravujem sa perfektbe, pitny rezim ok, tak co potom? zeby mi este aj v 25 sarapatili v tele hormony?
vase rady, skusenosti s Hak?
mam konecne do toho ist?

ajjaaaa

aj aj lutujem,ze som neuzivala presne ako ty:). moja sestra mala rovnake problemy, uzivala, tvaricku ako babo, uz aj vysadila a ok. presla ot obdobie bez problemov.
ja lutujem velmi.

radima

ano pocula som, ze babo pomoze:), nech sa vam teda dari.
lenze ja som to pokaslala tym, ze 25tka na krku, v zivote som Hak neuzivala, ostali mi aj jazvicky, teraz sa na seba trosku hnevam, ci predsa nebolo mudrejsie ist aj na tu diane, jeanine a ja som si vzdy povedala, ze to zvladnem bez. v podstate lutujem tie roky, ktore som sa "zbytocne" trapila. mohla som ich prezit aj bez mindrakov. nuz aj teraz sa mam moznost rozhodnut, mamina mojho priatela je strasne proti Hak, ale neskutocne.

zuziacik24

Mala som ten isty problem a pohla mi len HAK diane 35 potom som ju vysadila po 7 rokoch uzivania lebo som planovala babo a bala som sa ze nebudem moct otehotniet. To som mala 24. Ale otehotnela som hned. Lenze prvy trimester som mala take strasne akne ako nikdy v zivote. Teraz som dgva mesiace po porode a mam krasnu plet a asi uz to tak aj ostane. Aj lekar povedal, ze tehotenstvom sa v tele upravia hormonalne procesy. Takze moja rada. Ak nie HAK tak babatko ti pomoze :-))..ak nie teraz tak v buducnosti aspon budes mat zarucene pokoj...vdaka babu

radima

mojmu dotazu? ja som len napisala, ze to bola bezva basnicka,dobraaaa...
ale s mojim problemom mi asi nepomozes:), tot vse